Опубліковано: 26-02-2016, 10:09 / Переглядів: 183 / Новини / Спорт

Вітаємо богатиря ФІЗу!!!

Без фізичної праці не буває здорового тіла,

не буває й розумних думок у голові!

(Л.М. Толстой)

20 лютого 2016 р. в Академії фізичної культури відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів ВНЗ. Цей захід організував Союз гирьового спорту України. У чемпіонаті брали участь студенти з 23 вищих навчальних закладів України: 82 хлопці й 24 дівчини різних вагових категорій – хлопці виконували вправу «поштовх гир» довгим циклом (маса гирі – 32 кг), дівчата демонстрували вправу «ривок однієї гирі» масою 16 і 24 кг.

Студент магістратури факультету інженерів землевпорядкування – Сергій Мельник – виступав у ваговій категорії «95+» і виборов ІІ місце у цьому чемпіонаті!

Сергій займається гирьовим спортом з першого курсу, за останні роки має значні здобутки: у 2013 р. він виборов ІІ місце в чемпіонаті Харківської області з гирьового спорту у вправі «двоєборство» (маса гирі – 32 кг, категорія «95+»); у 2014 р. був призером чемпіонату України з гирьового спорту серед студентів (вправа «довгий цикл», категорія «95+»), зайняв ІІІ місце в обласному чемпіонаті з гирьового спорту серед ВНЗ III-IV рівнів акредитації (вправа «довгий цикл», категорія «95+»), ІІ місце в чемпіонаті Харківської області з гирьового спорту серед студентів (вправа «довгий цикл», категорія «95+»). У 2015 р. Сергій Мельник став призером чемпіонату України з гирьового спорту серед студентів, володарем бронзової медалі в обласній спартакіаді Харківщини серед міст і районів, посів ІІ місце в обласному чемпіонаті з гирьового спорту серед ВНЗ III-IV рівнів акредитації, став переможцем (І місце) в Кубку та чемпіонаті Харківської області з гирьового спорту (вправа «двоєборство», категорія «95+»).

Висловлюємо щиру подяку за високий професійний рівень фізичної підготовки Сергія Мельника його тренерам: заслуженому тренеру України, в.о. доцента кафедри фізичного виховання нашого університету – Трегубу К.М. та старшому викладачу цієї ж кафедри Трегубу Є.М.

Щиро вітаємо Сергія!!! Бажаємо йому подальших перемог і успіхів – як у гирьовому спорті, так і в землевпорядній кар’єрі!!!