Опубліковано: 29-02-2016, 10:46 / Переглядів: 825 / Різне


Випускники факультету інженерів землевпорядкування

Вервейко Анатолій Петрович

(1930 - 2013 рр.)

 

Кандидат економічних наук, професор. Народився 6 листопада 1930 р. у с. Березівка Борисівського району Бєлгородської області (Росія) в селянській родині. У 1958 р. закінчив Харківський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Землевпорядкування».

 


 

Височин Іван Андрійович

(нар. 1946 р.)

Доктор архітектури, професор, завідувач кафедри архітектури та інженерних вишукувань Сумського національного аграрного університету, член-кореспондент Академії будівництва України, член національної спілки архітекторів України.

 


Гусаков Володимир Миколайович

(нар. 1949 р.)

Заслужений архітектор України, дійсний член Української академії архітектури, лауреат Державної премії України з архітектури. Народився 10 жовтня 1949 р. у с. Вейделевка Бєлгородської області (Росія).

Вищу освіту за спеціальністю «архітектор» здобув у Харківському сільськогосподарському інституті ім. В.В. Докучаєва, відділення «Архітектури» землевпорядного факультету.

 


Добряк Дмитро Семенович

 (нар. 1937 р.)

 

Доктор економічних наук, член-кореспондент УААН, професор. Народився у 1937 р. у с. Довжок Зіньківського району Полтавської області. Після закінчення в 1961 р. факультету інженерів землевпорядкування Харківського сільськогосподарського інституту працював у проектних і наукових організаціях з містобудування, землеустрою, у Державному інституті земельних ресурсів.


Здоровцов Іван Петрович

(нар. 1936 р.)

 

Заслужений діяч науки і техніки, лауреат державної премії Російської Федерації, доктор сільськогосподарських наук. Народився в 1936 р. в с. Іванівська Лисиця Грайворонського району Бєлгородської області.


Калюжний Микола Никифорович

(нар. 1952 р.)

Народився в 1952 р. у с. Калюжне Лебединського району Сумської області в сім’ї хліборобів.

Після закінчення Лебединської середньої школи М.Н. Калюжний більше року працював у колгоспі. Прагнення до знань та самовдосконалення привели юнака до Харківського сільськогосподарського інституту, який він успішно закінчив у 1975 р. за спеціальністю «Землевпорядкування».


Кілочко Валентин Михайлович

(нар. 1953 р.)

Кандидат економічних наук, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Земпроект». Народився 27 липня 1953 р. в с. Червоний Яр Криворізького району Дніпропетровської області.

Вищу освіту отримав на факультеті інженерів землевпорядкування Харківського сільськогосподарського інституту імені В.В. Докучаєва (тепер Національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва) — в одному з провідних закладів колишнього СРСР та незалежної України з підготовки фахівців землевпорядного профілю.


Кривов Володимир Миколайович

(1953-2010 рр.)

 

Народився в 1953 р. на Луганщині в сім'ї військового. Дитинство Володимира Миколайовича пройшло на Донбасі та в Мурманській області.

З відзнакою закінчив факультет інженерів землеустрою Харківського сільськогосподарського інституту імені В.В. Докучаєва. Трудовий шлях почав у проектному інституті «Укрземпроект», де пропрацював з 1975 по 1993 рр.


    

Авторизація