Опубліковано: 29-03-2016, 09:40 / Переглядів: 168 / Виховна діяльність / Різне


Всесвітній день поезії

 

Всесвітній день поезії

   Всесвітній день поезії був започаткований на 30-й сесії генеральної асамблеї ЮНЕСКО 21 березня 1999 року. Найголовніші заходи на честь поетів усього світу проводяться в Парижі, де розташована штаб-квартира цього структурного підрозділу ООН.

   Цей день покликаний сприяти розвитку словесної художньої творчості, поверненню до усної традиції поетичних читань, викладанню поезії, а також заохоченню видавничої справи та створенню в засобах масової інформації позитивного образу поезії як сучасного мистецтва, відкритого людям.

   До Всесвітнього дня поезії 22 березня 2016 року на кафедрі української та російської мов було організовано літературний вечір, у якому взяли активну участь студенти факультету інженерів землевпорядкування і агрономічного факультету: О. Білокопитий, В. Борисенко, Є. Генкельман, М. Заїченко, М. Кутейко, І. Куроєдов, Д. Острижна, М. Семенова, А. Солопова, М. Філіппов (ФІЗ), М. Василенко, Д. Буланий, О. Ємець, А. Колеснікова, І. Мельник, В. Могилевська, О. Моісеєнко, Д. Присяжний, А. Редька, Л. Романюк, Г. Старовойтова, Т. Теймуров (АФ).

Хлопці й дівчата декламували вірші улюблених українських поетів – класиків і наших сучасників. 


Т. М. Князь, канд. філол. наук, доцент.


    

Авторизація