Опубліковано: 5-04-2016, 10:01 / Переглядів: 139 / Новини / Виховна діяльність


День екологічних знань на факультеті агрохімії та ґрунтознавства

День екологічних знань на факультеті агрохімії та ґрунтознавства

 

   31 березня 2016 р. на кафедрі екології та біотехнології відбулося розширене засідання студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми екології та біотехнології» за участю студентів факультету агрохімії та ґрунтознавства і керівництва факультету на виконання Плану заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, з метою поширення екологічних знань серед молоді, відповідно до листа МОН.

   Засідання відбулося у вигляді конференції, на якій було заслухано і обговорено дві доповіді студентів-гуртківців. Студентка IV курсу напряму «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» Катерина Ханейчук підготувала доповідь на тему «Хімічний метод захисту рослин від шкідників, хвороб та бур’янів», а студент ІІІ курсу того ж напряму Олег Козачек - на тему «Актуальні питання біологічної безпеки в Україні та світі».

   Доповіді викликали жваве обговорення серед присутніх, Доповідачам були задані питання, на які були отримані змістовні відповіді. В обговоренні доповідей взяли участь декан факультету Крохін С.В., доценти кафедри екології та біотехнології Волощенко В.В., Долгова Т.А., Криштоп Є.А., Масленєнніков Д.І., студенти Муратов Д., Шилова Д. та ін.
    

Авторизація