Опубліковано: 11-04-2016, 12:41 / Переглядів: 547 / Новини / Наукова діяльність


Підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Математичні науки» у 2015/16 навчальному році

Підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу  студентських наукових робіт з галузі «Математичні науки»

у 2015/16 навчальному році

 

   31 березня – 1 квітня 2016 року на базі Інституту математики, фізики і технологічної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Математичні науки». Для участі у конкурсі були запрошені студенти з 26 вищих навчальних закладів, які презентували 38 наукових робіт з актуальних питань математики та прикладної математики.


   Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва на цьому конкурсі представляв студент факультету інженерів землевпорядкування Зяблицев Олексій (2-й курс). Тема його наукової роботи: «Мережі Штейнера з випадками чотирикутника для розв’язання задач з оптимального проектування автомобільних шляхів» (науковий керівник – в.о.доцента, канд. пед. наук О.А. Мандражи).

   На підставі аналізу конкурсних робіт і виступу учасників конференції галузева конкурсна комісія визначила переможців Конкурсу і нагородила їх дипломами І–ІІІ ступенів та заохочувальними дипломами. Крім цього, всі учасники ІІ туру Конкурсу отримали сертифікати учасників.

   Олексій Зяблицев на конкурсі був єдиним студентом, для якого дисципліна «математика» не є профільною. Незважаючи на це, його робота отримала високу оцінку галузевої конкурсної комісії. Олексія було нагороджено заохочувальним дипломом за використання математичного моделювання для проектування транспортних мереж.

   Факультет інженерів землевпорядкування, зокрема кафедра вищої математики, щиро вітає переможця і бажає йому нових цікавих відкриттів, задоволення від навчання і роботи, подальших успіхів і досягнень.

   Особлива подяка ректору Харківського національного аграрного університету

ім. В.В. Докучаєва професору В.К. у за сприяння розвитку студентської наукової роботи і підтримку, а також організаторам конкурсу за теплий прийом і високий рівень проведення заходу.


Кафедра вищої математики

    

Авторизація