Опубліковано: 17-05-2016, 08:42 / Переглядів: 445 / Новини / Наукова діяльність


Результати II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів з навчальної дисципліни "Ґрунтознавство"

Результати II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів з навчальної дисципліни "Ґрунтознавство"

    У третій раз факультет агрохімії та ґрунтознавства Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва став базовим для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Ґрунтознавство».

    Згідно з планом проведення заходів олімпіади заїзд, реєстрація та розміщення учасників олімпіади проводилися 11 травня 2016 року. Учасникам Олімпіади було запропоновано знайомство з підрозділами факультету агрохімії та ґрунтознавства, музеєм історії, дендрологічним парком Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва.

    12 травня о 9 годині у аудиторії 4-221 відбулися урочисті збори відкриття Олімпіади. Під час відкриття з привітальною промовою до учасників і гостей Олімпіади звернулися проректор з навчально-виховної роботи ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, доцент Петров В.М., ректор Харківського національного аграрного університету В.К. , перший проректор університету В.В. Дегтярьов та в.о. декана факультету агрохімії та ґрунтознавства, доцент С.В. Крохін.

   Для проведення ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади викладачами факультету агрохімії та ґрунтознавства були складені завдання, відповідно до типової програми з ґрунтознавства.

    Теоретична частина випробувань полягала у вирішення завдань 50 тестів, де містилися питання з різних тематик. Під час випробувань з експериментальної частини учасникам кожної бригади видавалися зразки ґрунтів і гірських порід для визначення їх гранулометричного складу і аніонного складу засолених ґрунтів. У польових умовах кожній бригаді надавався ґрунтовий розріз, який необхідно було описати згідно вимог (за морфологічними ознаками та у відповідній послідовності) і заповнити польовий журнал опису ґрунтового розрізу.

Урочиста частина відбулася 13 травня о 12 годині, де були нагороджені переможці Олімпіади. Детальна інформація щодо нагородження представлена нижче.

   Факультет агрохімії та ґрунтознавства висловлює щиру подяку ректорату, профспілковому комітету університету, викладачам та студентам факультету за допомогу в організації та проведенні Олімпіади!:  Дипломи (завант.: 63)
Переглянути онлайн:  Дипломи
16,79 Kb [17-05-2016, 08:36]Більше фото в соціальних мережах:

  ВКонтакті    Однокласники    Facebook


    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок