Опубліковано: 21-09-2016, 13:55 / Переглядів: 267 / Новини / Спорт


КУБОК З БАСКЕТБОЛУ ПАМ’ЯТІ А.І. БОЙЧЕНКА

Кубок  з баскетболу пам’яті А.І. Бойченка

   17 вересня 2016 р. в спортивному залі нашого університету відбувся турнір з баскетболу пам’яті доцента, кандидата економічних наук, ентузіаста спорту Бойченка  Анатолія Івановича. Під час роботи в ХНАУ            

   Анатолій Іванович працював на  кафедрі статистики і економічного аналізу економічного факультету, де його дуже поважали в педагогічному колективі і студентстві.

   Багато вільного часу А.І. Бойченко присвячував спорту. Зокрема, такій грі, як баскетбол. Анатолій Іванович добре розумів, що без дитячого баскетболу немає і студентського, тому активно працював дитячим тренером для хлопчиків і дівчаток навчального містечка ХНАУ. Його команди постійно брали участь в районних, міських та обласних змаганнях з баскетболу. Своїх спортсменів А.І. Бойченко привчав до колективізму, дружби, любові до спорту та здорового способу життя. Тому його вихованці, основна більшість з яких є випускниками нашого університету, з бажанням взяли участь в цьому  турнірі.

   Вшанувати пам’ять А.І. Бойченка на турнір прийшли: А.В. Бондарєв, який багато років працював з Анатолієм Івановичем; голова спортклубу нашого університету А.Б. Дідюков; дворазові чемпіонки України з баскетболу у складі команди ХНАУ серед вузів міністерства АПК: О. Куриленко., А. Соломко (випускниці Ф.М.О. 2005р.), Є. Кокорева (випускниця  Ф.О.Ф. 2006 р.).  

   У змаганнях взяли участь чотири команди. Бажання перемогти у турнірі-пам’яті свого вчителя було великим, тому ігри були напружені і цікаві.

   Перше та друге місце розіграли випускники-вихованці Анатолія Івановича та студенти ХНАУ, де перемогу одержала команда випускників на чолі з капітаном О. Булахом (випускник Ф.О.Ф. 2008 р.).

   Друге місце здобули студенти ХНАУ, третє – команда селища Безлюдівка, капітан О.Черевко (випускник Ф.М.О. 2008 р.), четверте – ще одна команда випускників нашого університету, капітан – доктор фізико-математичних наук, учасник Антарктичних експедицій А. Залізовський.

   Висловлюємо велику подяку ректору ХНАУ В.К. у за надану можливість проведення турніру. Сподіваємось, що Кубок з баскетболу  пам’яті А.І. Бойченка буде традиційним і посприяє  укріпленню взаємозв’язків між випускниками, студентами та абітурієнтами  нашого університету.

Старший викладач кафедри

фізичного виховання А.І. Тихонов


 


    

Авторизація