Опубліковано: 27-09-2016, 09:08 / Переглядів: 307 / Культурно-масова діяльність / Студентське самоврядування / Жизнь замечательных людей


ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ–2016

 

СТУДЕНТСЬКА КРАЇНА


ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ–2016


    23 вересня 2016 р. на спортивному майданчику ХНАУ відбувся туристичний зліт факультетських команд першокурсників, присвячений Всесвітньому дню туризму. Учасники отримали від заходу яскраві враження і позитивні емоції, адже активний відпочинок – це здоров’я, цікаве проведення часу, нові знайомства й нові перемоги.

    Туристичні зльоти команд ХНАУ, ініційовані Об’єднаною радою студентського самоврядування за підтримки керівництва і профкому агроуніверситету вже стали традиційними й улюбленими. Змагання сприяють популяризації масового туризму і краєзнавства, пропаганді здорового способу життя серед студентської молоді, підвищенню туристичної майстерності учасників і зміцненню дружніх стосунків у колективі.

    Цього року участь у випробуваннях узяли шість команд усіх факультетів: «Счетоводы» (факультет обліку і фінансів), «Econom Star Mafia» (факультет менеджменту і економіки), «ФІЗ-культ-ура!» (факультет інженерів землевпорядкування), «Agronomy 21 veka» (агрономічний факультет), «Мафия» (факультет захисту рослин) і «Стиляги» (факультет лісового господарства). Усебічну допомогу командам надали студенти старших курсів і члени ОРСС.

    На спортивному майданчику ХНАУ зібралася галаслива і різнобарвна юрба юнаків і дівчат, щоб позмагатися за звання найкращої туристичної команди цього року. Мінлива осіння погода не стала на заваді молодецькому духу студентів, тож бурхливі емоції, цікаве спілкування і командні спортивні змагання тривали протягом трьох годин.

    У програмі заходу були традиційні конкурси туристичних пісень, плакатів, художньої самодіяльності, спортивні змагання. Під час візитки всі присутні познайомилися з капітанами та їхніми командами. Найбільше запам’яталися різножанрові пісні у власній обробці в супроводі гітари.

    Фотоконкурс за темою «Мій факультет – найкращий факультет ХНАУ» був домашнім завданням команд, тому й оцінювався членами журі заздалегідь.

    Величезний інтерес учасників викликали спортивні змагання – «Командний стрибок», «Спортивна естафета», «Пенальті» і «Перетягування канату». Емоції вирували не менше, ніж на масштабних змаганнях. Кожен намагався підбадьорити своїх, а вираз обличчя самих учасників у момент напруженої боротьби відображали всі відомі емоційні стани й їхні відтінки разом узяті.

    Останнім і найприємнішим етапом туристичного зльоту став конкурс «Польової страви», адже протягом усього заходу навкруги розносилися аромати від їжі, яку готували по два представники від кожної з команд. Члени журі, куштуючи кулінарні творіння, обрали найсмачнішу страву з урахуванням її оформлення і презентації.

    Туристичний зліт під гаслом «За світлою та здоровою молоддю – світле майбутнє» добіг завершення. Приємно відзначити, що, не зважаючи на змагальний дух, команди активно підтримували одна одну.

    Призові місця розподілили в такому порядку:

      1 місце виборола команда «Мафия» факультету захисту рослин,

      2 місце посіла команда «ФІЗ-культ-ура!» факультету інженерів землевпорядкування,

      3 місце – за командою «Стиляги» факультету лісового господарства.

    Голова профкому університету Ю.В. Синявіна нагородила всі команди грамотами й солодкими подарунками. Перший проректор І.М. Сафронська вручила команді «Мафия» перехідний кубок переможця турзльоту.

 

Вітаємо всіх учасників туристичного зльоту! Бажаємо нових перемог у навчанні та спорті!Велика подяка організаторам заходу і відповідальним на факультетах!

Ірина ЖИДКИХ, член журі турзльоту


Фотоальбом можна переглянути в соціальних мережах за посиланнями нижче

  ВКонтакті     Однокласники    Facebook  


    

Авторизація