Опубліковано: 31-10-2016, 11:00 / Переглядів: 448 / Новини / Наукова діяльність


Відгук зі стажування

   Я, Мартинюк Марина, студентка 2 року магістратури агрономічного факультету ХНАУ ім. В. В. Докучаєва спеціальності генетика та селекція с/г культур, проходила літню виробничу практику у 2016 році за кордоном на французькій фермі «Gaec de Jeu» . Проживала я разом з родиною Шампіні – власниками цього господарства. Ця родина має власне ферму з козами, теплиці (16 шт.) для виробництва насіння дрібнонасінних культур­ – морква, петрушка, капуста кольорова, кабус, мілан, перець, кріп…та близько 80 га орних земель безпосередньо для забезпечення годівлі тварин та вирощування насіння квітів.

   Я працювала як на фермі так і в теплицях, приймала участь у таких видах робіт: збиранні голівок перцю та підготовка його до просушування, сортуванні насіння моркви, посадка материнських та батьківських форм капусти, збір та розкладання каналів системи зрошення в теплицях, внесення засобів захисту від шкідників, доїння кіз та роздача гранульованих добавок… Разом з родиною відвідала чимало визначних місць франції, зокрема Ейфелеву вежу, Арку Тріумфу, Нотр Дам-де-Парі, Мулен Руж, побувала на Монмартрі, познайомилася з численною кількістю музеїв та стародавніх замків . Відкрила для себе Францію, як країну якісного вино- та сиро- виробництва.

   Мені сподобалася ця програма. Як на мене, вона дає можливість для молодих спеціалістів краще пізнати майбутню професію, набути досвіду у сфері своїх професійних навиків, познайомитися з технологіями та спецтехнікою закордонних виробників та просто відкрити для себе новий світ, отримати нові враження.    

Авторизація