Опубліковано: 9-12-2016, 10:29 / Переглядів: 470 / Виховна діяльність / Різне


ПОЕТИЧНА ЗІРКА ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ

 ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «КРИЛАТЕ СУЗІР'Я»

 

    20 листопада 2016 року в м. Харкові відбувся фінал II Літературного фестивалю-конкурсу «Крилате Сузір'я» в якому 3-е місце в номінації «Поезія» здобула студентка 2 курсу магістратури факультету обліку і фінансів спеціальності «Облік і аудит» Ганженко Ірина. Підсумком цього конкурсу став вихід у світ альманаху з аналогічною назвою. У збірнику – вірші і проза переможців конкурсу.


    Хоча в назві є слово «конкурс», «Крилате Сузір'я» зовсім не направлено на конкуренцію серед літераторів. Головне завдання конкурсу – об'єднати талановитих людей, сприяти творчому обміну, допомогти в самоствердженні та реалізації своїх задатків. Головною родзинкою «Крилатого Сузір'я» з'явилася публікація літературного альманаху з творами всіх учасників. Тому кожен автор, найменший початківець, зміг відчути себе справжнім поетом. Фінал конкурсу – очний і проводився у форматі літературного фестивалю, який, включаючи церемонію нагородження учасників та переможців, перейшов в авторський вечір читання.


    Так, 5 жовтня 2016 р. було оголошено про початок набору, відкрилися ресурси для реєстрації, а 25 жовтня було зареєстровано останню роботу. Всього до участі було представлено 58 літераторів з усіх куточків України: Харкова, Київа, Вишгорода, Одеси, Южноукраїнська, Тернополю, Івано-Франківська, Запоріжжя. Одна робота навіть надійшла з Бельгії, що свідчить про хорошу інформативності і високу зацікавленість заходом. Вік учасників теж різний: наймолодший – 2000-го року народження, найстарший – це 75-річний Володимир Дяченко з Тернополя.

    Протягом декількох тижнів відбувалося вичитування робіт почесним журі, до складу якого увійшли викладачі філософського факультету ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

    Паралельно з цим верстався другий випуск альманаху «Крилате Сузір'я». Його унікальністю, в порівнянні з першим випуском, стало художнє оформлення. Кожна сторінка книги була проілюстрована вихованцями зразкового художнього колективу «Дизайн-студія «Палітра» ХДДЮТ Харківської міської ради Харківської області під керівництвом О. Рідної.


    Всього учасниками свята стали понад 150 осіб, в тому числі: автори, їхні друзі та всі ті, кому не байдужа творчість.

    Під час церемонії нагородження абсолютно кожний автор був відзначений сертифікатом про участь, екземплярами альманаху та іменним чаєм «Натхнення». А після відбулися довгоочікувані літературні читання.


    Весь вечір був пройнятий теплом і душевністю, щирістю і непередаваними емоціями. Відобразити свої почуття, переживання, відгуки та пропозиції можна було на спеціально підготовлених «зірках».

    Організаційний комітет конкурсу виконав колосальну роботу для того, щоб цей захід став справжнім літературним святом, сприяв закріпленню за Харковом статусу культурної столиці України.


    Вітаємо Ірину Ганженко з перемогою в такому престижному конкурсі та бажаємо удачі в підкоренні подальших нових вершин!

 

Заступник декана з виховної роботи

факультету обліку і фінансів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва,

доцент Ірина Рагуліна

    

Авторизація