Опубліковано: 30-01-2017, 15:22 / Переглядів: 497 / Новини / Профорієнтація


Моя майбутня професія – землевпорядник

Моя майбутня професія – землевпорядник

 

   Факультет інженерів землевпорядкування продовжує поширення інформації щодо умов вступу до ХНАУ ім. В.В. Докучаєва серед навчальних закладів Харківської області. Так, з цього року на факультеті започатковано проведення профорієнтаційної роботи у форматі читання лекції на тему: «Моя майбутня професія – землевпорядник».

   За ініціативою кафедри управління земельними ресурсами та кадастру (професор Кошкалда І.В та доцент Домбровська О.А.) разом з викладачами кафедри землевпорядного проектування (доцент Степаненко Т.О. і старш. викладач Фінашина Г.В.), кафедри геодезії, картографії та геоінформатики (викладач Сєдов А.О.) було зроблено відеоролик та слайди  про факультет інженерів землевпорядкування.

 


:  Презентація    
(завантажень: 138 / 30-01-2017, 14:20)

   26 січня 2017 р. кафедра управління земельними ресурсами та кадастру провела профорієнтаційний виїзд у Дергачівську гімназію № 3.

   У заході взяли участь викладачі кафедри доцент Домбровська О.А. і викладач Гунченко О.В.

 

   У ході лекції школярам було висвітлено питання про становлення і розвиток землевпорядної освіти в нашому університеті, охарактеризовано   сучасний стан факультету і плани на майбутнє. Крім того, учнів було проінформовано про переваги навчання в ХНАУ порівняно з іншими вишами м. Харкова, про матеріальну базу університету, роботу студентських наукових гуртків, стажування за кордоном, умови проживання в гуртожитках та спортивно-масові заходи в університеті, можливості проведення дозвілля.

Учні з великим захопленням переглянули відеофільм та слайди про факультет інженерів землевпорядкування, задали багато питань, на які отримали вичерпні відповіді. Також усі школярі – учасники зустрічі отримали інформаційні матеріали про ФІЗ та факультети і спеціальності  ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

Особливо подяку за доброзичливість і теплу зустріч висловлюємо директору Дергачівської гімназії № 3 Калашник Олені Анатоліївні.

 

    

Авторизація