Опубліковано: 20-02-2017, 10:23 / Переглядів: 168 / Новини / Профорієнтація


ЛЮБОВ ВИТАЄ В ПОВІТРІ

ЛЮБОВ ВИТАЄ В ПОВІТРІ

Люби, когда и грустно, и смешно.

Люби, когда не любят, всё равно.

Люби, хоть и любимым не зовут.

Люби! Любовь твою поймут.


   Лютий – це час, коли зима починає набридати і все навколо здається сірим і похмурим ... Та приходить 14 лютого, і світ навколо змінюється. Погодьтеся, День Святого Валентина – трохи дивне свято: ти йдеш по місту, а навколо тебе багато закоханих парочок, дівчата – обов'язково з букетом квітів або іншою ознакою свята. І якщо із закоханими все зрозуміло, то люди, які ще не зустріли свою половинку перебувають не в найкращому настрої, тому що в цей день більш гостро відчувають самотність.

   Але студентська рада гуртожитку №1 та факультету обліку і фінансів зробила все, щоб ніхто не відчував себе самотнім у це свято. Протягом тижня до Дня Святого Валентина працювала «пошта для закоханих», за допомогою якої кожен охочий міг відправити своєму обранцю милий подарунок  у вигляді валентинки. Цікаво, що в гуртожитку обов'язки листонош виконували «купідони» від студентської ради.

   14 лютого стало трохи тепліше, затишніше і яскравіше, адже відбувся веселий вечір «Нам не жити одне без одного», у якому могли взяти участь не тільки закохані пари.


   Метою цього вечора було не тільки гарне проведення часу, але й поєднання «вільних» сердець. У конкурсній програмі взяли участь багато пар, сформовані випадковим чином, однак учасники зовсім не виглядали, як ледь знайомі люди, настільки органічною і красивою виглядала кожна пара. Познайомитися ближче допомогли запальні танці та веселі конкурси. Пройшовши всі випробування, учасники більше дізналися один про одного. Можна багато розповідати про те, як пройшов День закоханих в гуртожитку, але це той випадок, коли слова не можуть повністю передати емоції.

   Ми впевнені, що багато людей отримали свою частинку любові, ніжності і гарний настрій. Будьте щасливі та бережіть ваші стосунки!

 

Заступник декана з виховної роботи

факультету обліку і фінансів,

доцент Ірина Рагуліна

    

Авторизація