Опубліковано: 20-04-2017, 08:23 / Переглядів: 165 / Новини / Профорієнтація


Освіта Слобожанщини - 2017

Освіта Слобожанщини -2017


   13-15 квітня 2017 року за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради у Палаці спорту (метро «Палац спорту») відбулася головна подія освітньої галузі одинадцята міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017». Активну участь у роботі виставки прийняв і ХНАУ ім. В. В. Докучаєва. Представники університету, зокрема співробітники відділу інформаційного забезпечення, викладачі різних факультетів та студенти мали змогу поспілкуватися зі старшокласниками, випускниками ліцеїв, коледжів, технікумів, та надати їм вичерпну інформацію про університет, факультети, а також спеціальності, за якими проводиться навчання. Захід був помічником у виборі майбутньої професії не тільки для старшокласників та їх батьків, а і для спеціалістів, які планують підвищувати рівень кваліфікації в Україні та за кордоном.

   Виставка пройшла на високому рівні, її робота активно висвітлювалась у засобах масової інформації й викликала високу зацікавленість у жителів Харкова та області, її відвідало близько п’яти тисяч харків’ян, жителів області та гостей регіону.

   На виставці були представлені понад 50 навчальних закладів: з України, а також заклади освіти, агенції та установи Білорусії, Ізраїлю, Кіпру, Литви, Німеччини, Польщі, Словаччини, Словенії, Туреччини, та інших країн.

  За активну роботу під час проведення ХІ міжнародної виставки освітніх закладів «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» університет отримав Диплом учасника виставки та подяку від організаторів виставки.

   Дякуємо організаторам виставки за надану можливість зустрітися із численною аудиторією майбутніх абітурієнтів. Сподіваємося на подальшу тісну співпрацю.

   Любі абітурієнти! Саме вам, озброївшись знаннями та обравши активну громадянську позицію, будувати майбутнє нашої країни. Бажаємо успіхів у визначенні життєвого шляху.

   


    

Авторизація