Опубліковано: 5-05-2017, 19:57 / Переглядів: 411 / Спорт / Студентське самоврядування


РУБІЖ МІЖ СТРАХОМ І СИЛОЮ ВОЛІ

РУБІЖ МІЖ СТРАХОМ І СИЛОЮ ВОЛІ 

   4 травня 2017 р. на базі Харківського національного аграрного університету відбулися спортивно-військові змагання на першість шкіл Харківського району «Вогневий рубіж». Це – захід військово-патріотичного спрямування, який сприяє вихованню сильної духом молоді з високим рівнем фізичної та військово-тактичної підготовки. 

   Проведення «Вогневого рубежу» на території університету започатковано у 2013 р., проте цього року вперше змагання розгорнулося до районного масштабу. Захід розпочався з привітань господарів свята і високоповажних гостей, серед них були: Максим Владиславович Литвиненко, голова Харківської районної ради; Оксана Василівна Малишева, заступник голови Харківської райдержадміністрації; Олександр Вікторович Ульянченко, ректор університету, доктор с.-г наук, член кореспондент НААН України; Руслан Миколайович Шелудько, заступник голови Роганської об’єднаної територіальної громади; Віталій Володимирович Завгородний, голова Громадської воєнно-патріотичної організації «Динамо»; Дмитро Муратов, голова ОРСС ХНАУ.

   Шістнадцять команд продемонстрували свою спритність, рівень спортивної підготовки, кмітливість, а також уміння бути дійсною командою. Смуга перешкод, яку повинні були здолати учасники включала: завал, тунель, рукохід, зруйновані сходи, лабіринт тощо. За результатами перше місце зайняла команда «Маяк» Глибоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге розділили команда «Козаки» Покотилівського ліцею та команда Циркунівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів. Крім того, представників Циркунівської ЗОШ нагороджено грамотою «За волю до перемоги», а також вони одержали сертифікат на квест-проект «Ізоляція» від Об’єднаної ради студентського самоврядування. Усі без винятку учасники отримали заохочувальні подарунки від організаторів та спонсорів заходу.

   У рамках заходу діяла антуражна фотозона з військовою атрибутикою, де всі охочі мали змогу зробити пам’ятні фото. Для учасників та гостей було обладнано територію для гри в лазертаг. Це командна військово-спортивна гра, в якій використовуються електронні макети зброї і безпечні інфрачервоні промені. Також було організовано польову кухню, щоб усі присутні могли поповнити заряд енергії під час активного відпочинку. 

   Варто відзначити, що на підготовку цього заходу було витрачено чимало зусиль та часу. Тож далі пропонуємо декілька уривків із щоденника Об’єднаної ради студентського самоврядування. 

21 березня 2017 р.

 «Стартували…суть сьогоднішньої роботи полягала в підготовці матеріалів для виготовлення споруд, які будуть виконувати роль перешкод, а також у визначенні місцеположення об'єктів планованого будівництва та їх закріпленні на місцевості тимчасовими межовими знаками…». 


30 березня 2017 р.

«…організатори змагань «Вогневий рубіж» зустрілися з викладачами допризовної підготовки юнаків шкіл Харківського району. На зустрічі обговорено деталі проведення заходу…» 


31 березня 2017 р.

«П'ятниця — день продуктивний, адже робота триває повним ходом! Сьогодні завершено виготовлення одного з блоків перешкод. Його встановлення розпочнеться вже у понеділок». 


14 квітня 2017 р.

«Закінчився ще один тиждень будівництва! Смуга перешкод готова на 70%. До змагань залишилося 287 годин!»


3 травня 2017р.

 «Місяць канікул, три тижні власного часу, значна кількість вихідних днів присвячені цій справі…Нарешті – результат. Сподіваємося, що це все – недаремно!» 

   Тож висловлюємо вдячність усім тим, хто безпосередньо долучився до будівництва смуги перешкод, у першу чергу – студентам. Також дякуємо всім, хто посприяв організації змагань: керівництву університету, ВПО «Динамо»,  представникам Харківської районної державній адміністрації та Роганської об’єднаної територіальної громади.


   Нагадуємо, що з моменту відкриття змагань і до 10 травня оголошено конкурс від студентського активу ХНАУ. З умовами участі в ньому можна ознайомитися на сторінках соціальних мереж Об’єднаної ради студентського самоврядування. Взяти участь можуть всі охочі.


Надія ВОВК,

відділ інформаційного забезпечення ОРСС ХНАУ

    

Авторизація