Опубліковано: 12-10-2012, 16:53 / Переглядів: 445 / Новини / Культурно-масова діяльність


ХНАУ вже 196!

 

ХНАУ вже 196!

Як швидко плине час…Нажаль, над ним не маємо управи.

На когось ці слова навіють дивний незбагненний смуток чи ностальгію за минулим, а комусь принесуть лише гордість за довгий пройдений по життю шлях - шлях досягнення своєї мети.

Знову на календарі 5 жовтня - осінь 2012 року, а ще, здається, не так давно жив Олександр І, який 1816 року підписав Указ у Маримонті, що вважається датою заснування найстарішого вищого аграрного закладу в Україні.

Дуже багато визначних людей прикладало чимало зусиль для створення нашої альма-матер та найбільший внесок зробив всесвітньо відомий учений-ґрунтознавець В.В. Докучаєв. Саме його ім ?я  і носить наш заклад, адже  з березня 1946 р., з нагоди 100-річчя від дня народження видатного Василя Васильовича, інституту було присвоєно його iм'я.

Студенти  Харківського національного аграрного університету також не забули про цю дату і з нагоди 196 річниці влаштували всім чудове свято, яке принесло багато посмішок, гарний настрій та незабутні враження про цей, для нас доленосний, день.

 Учасники ОРСС заздалегідь усе запланували і готувалися з повною віддачею, щоб ця подія і справді стала, як день народження.

У всіх навчальних корпусах з самого ранку лунала святкова мелодія та гучні привітання для викладачів, студентів, усіх працівників та гостей ХНАУ. Яскраві кульки , студенти-циферки, плакати, що дістали назву думок з патріотичним надписом: «Я ЛЮБЛЮ ХНАУ», створили атмосферу свята й порадували наші очі.

З палкими привітаннями від студентства та від себе особисто, Колесник Олександр (голова ОРСС університету, студ. ІІІ курсу агрономічного фак.) привітав нашого шановного ректора а Володимира Кузьмича та вручив, зроблене руками колективу, незвичайне серце, що уособило в собі любов та повагу студентів усіх факультетів до нашого «університетського батька». Зі словами подяки та гордості за своїх студентів Володимир Кузьмич побажав усім набратися сил, терпіння та з гідністю відзначити 200-річчя найстарішого аграрного вишу.

Жвава та креативна команда молоді ХНАУ не обминула жодного деканату, кабінету та всіх організацій нашого аграрного закладу. У кожному куточку лунали віршовані куплети привітань, дзвінкими голосочками чарівних дівчат і мужніх хлопців під запальні ноти гітари учасники свята передали слова кумедної авторської пісні Айрапетяна Геворга, студента магістратури факультету обліку та фінансів).

Завдяки організаторським здібностям, патріотизму, відданості своїй справі і творчим поривам нашої тонкої душі ми отримали такі гідні результати праці. Адже сяючі очі, щирі посмішки, слова подяки та щирі сльози людей і є нашим найвищим здобутком.

P.S.

Тож висловлюю щиру вдячність викладачам за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, яке повсякчас Ви даруєте нашим студентам. Від імені ОРСС ХНАУ ім. В.В. Докучаєва вітаємо наш університет  з 196?ою річницею з дня його заснування.

Бажаю Всім відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, довгої пам’яті в серцях студентів про цю подію, стриманості й великого терпіння в нелегкій справі виховання та навчання.

 

Студентка ІІІ курсу 1 групи факультету агрохімії та ґрунтознавства Мощенко Світлана

 

 

 

 

    

Авторизація