Опубліковано: 16-05-2017, 08:44 / Переглядів: 493 / Новини / Виховна діяльність


День відкритих дверей ХНАУ ім. В.В. Докучаєва: все, що повинні знати абітурієнти про факультет обліку і фінансів

День відкритих дверей ХНАУ ім. В.В. Докучаєва:

все, що повинні знати абітурієнти про факультет обліку і фінансів

 

   13 травня 2017 р. абітурієнти та їх батьки й вчителі відвідали Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва, щоб ознайомитися з його факультетами та з перших вуст дізнатися про нинішні особливості вступної кампанії.

   Всі кафедри факультету обліку і фінансів університету були готові до зустрічі майбутніх студентів. Тому відразу після реєстрації гості мали можливість поспілкуватися з викладачами та отримати відповіді на питання за напрямками підготовки, організації практик і стажувань, можливостей працевлаштування за обраною спеціальністю тощо.

   В.о. декана факультету обліку і фінансів доцент Горох Олександр Володимирович і заступник декана з навчально-виховної роботи доцент Велієва Вікторія Олександрівна розповіли про загальні питання вступу на факультет і про вимоги до тих, хто мріє тут вчитися. Крім того, вони дали повну інформацію про університет та про ті можливості, які отримує кожен його студент для навчання, саморозвитку та дозвілля. Зокрема, було зосереджено увагу на переліку конкурсних предметів за напрямами підготовки. Остання частина зустрічі на факультеті була присвячена відповідям на численні запитання гостей.

   Проте програма Дня відкритих дверей вичерпана не була. Його подальша робота продовжилася безпосередньо в гуртожитку нашого факультету, де студенти зустріли всіх зацікавлених абітурієнтів, а також їх батьків і провели екскурсію по всьому приміщенню. Зустріч закінчилася загальним чаюванням абітурієнтів і студентів.

 

Заступник декана з виховної роботи
факультету обліку і фінансів,
доцент Ірина Рагуліна

    

Авторизація