Опубліковано: 22-05-2017, 13:12 / Переглядів: 403 / Новини / Спорт


ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ – ФУТБОЛ!

ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ – ФУТБОЛ!

Це неповторне, красиве видовище!

Удар по воротах і – гоооол!!!

Нас у напрузі триматиме довго ще

Його величність – ФУТБОЛ!

   16 травня 2017 р. відбувся 10-й турнір з футболу серед команд Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва (факультету обліку і фінансів) та  Луганського національного аграрного університету «Весна – 2017» під егідою студентського самоврядування гуртожитку №1.

   На відкритті гри з вітальним словом до його учасників звернувся в.о. декана факультету обліку і фінансів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва доцент Олександр Володимирович Горох.

   Олександр Володимирович вказав, що основна мета турніру – розвиток студентського футболу на факультеті та в гуртожитку. Футбол сьогодні є одним із найпопулярніших засобів фізичного виховання студентської молоді, залучення студентів до здорового способу життя. Тому дуже важливим є сприяння з боку керівництва в організації футбольних змагань у вищих навчальних закладах.

   Добре розігрівшись і привітавши один одного команди-суперники вступили в «бій». Матч був сповнений цікавих та захоплюючих моментів. Перемога – «дама» непередбачувана, тому за неї довго й самовіддано боролися спортсмени обох команд. Удача була на стороні студентів ЛНАУ. У результаті напруженої боротьби сильнішими виявилися саме представники Луганського національного аграрного університету. З рахунком 2:0 студенти ЛНАУ стали володарями Кубку з футболу «Весна – 2107» гуртожитку №1 ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

 

   Після закінчення турніру команда-переможець отримала кубок, дипломи та солодкі призи. Команді ХНАУ ім. В.В. Докучаєва за 2-ге місце також було вручено дипломи та солодкі призи. Турнір завершився фотосесією.

 

   Отже, футбол – це гра для сміливих і сильних духом людей, для тих, хто вірить у перемогу і не падає духом після програшу. У цьому змогли переконатися всі – і учасники змагань, і глядачі, і судді.

 

         Заступник декана з виховної роботи
факультету обліку і фінансів,
доцент Ірина Рагуліна

    

Авторизація