Опубліковано: 29-05-2017, 09:44 / Переглядів: 566 / Виховна діяльність / Культурно-масова діяльність / Жизнь замечательных людей


День випускника ХНАУ – 2017

День випускника ХНАУ – 2017

   Теплого весняного дня, 27 травня, відбувся вже традиційний для університету День випускника ХНАУ імені В.В. Докучаєва.
   Цього року на зустріч до Альма-матер прибули близько 400 випускників усіх факультетів, які закінчили університет у 1977, 1982, 1987, 1992, 1997, 2002, 2007 та 2012 роках.

   Після реєстрації в холі актової зали, теплих обіймів із рідними однокурсниками та викладачами на випускників чекав святковий концерт. Розпочався він із вітального слова ректора університету О.В. Ульянченка, який наголосив на важливості заходу й окреслив перспективи створення Асоціації випускників ХНАУ. Під час концерту було продемонстровано відеоролики з фотознімками випусків, підготовлені деканатами, а всі поціновувачі художньої самодіяльності мали нагоду отримати задоволення від чудових виступів випускників і нинішніх студентів ХНАУ, учнів Роганського аграрного ліцею.

   Після концерту охочі долучилися до загального фото на ґанку першого корпусу, а потім відвідали зустрічі на факультетах, організовані деканатами та кафедрами.

   Велика подяка всім, хто брав участь в організації свята! Особлива вдячність – випускникам, які знайшли час, подолали сотні кілометрів, відвідали рідний університет, зігріли теплими словами своїх учителів і підтвердили високу оцінку почесного звання «докучаєвець».

 

Помічник ректора з навчально-виховної роботи

Станіслав ВасилішинБільше фото в соціальних мережах

 Facebook   VK 


    

Авторизація