Опубліковано: 29-06-2017, 09:35 / Переглядів: 278 / Профорієнтація / Культурно-масова діяльність


ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В ДІЇ – НА БАЗІ ХНАУ ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ «ОБДАРОВАНІСТЬ»

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В ДІЇ – НА БАЗІ ХНАУ ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ «ОБДАРОВАНІСТЬ»

   Зовсім скоро розпочнеться вступна кампанія-2017, і профорієнтаційна робота стає пріоритетним завданням для життя кожного вишу.

   Серед сотень шкіл м. Харкова особливе місце займає школа-інтернат «Обдарованість», із якою наш університет співпрацює понад п`ять років. Ця школа – осередок найталановитіших дітей Харківської області, 25 % яких є переможцями Всеукраїнських олімпіад і наукових конкурсів МАН. Немає потреби багато розповідати про досягнення школи, можна лише навести приклад: цього року три випускники отримали по 200 балів на ЗНО.

   Саме з метою тісної співпраці та профорієнтаційної роботи Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва 24 червня відчинив свої двері для випускного вечора.


  Вечір відкрив  ректор університету, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НААН України Олександр Вікторович Ульянченко.


   Потім за традицією зі словами привітання до випускників школи звернулася директор, заслужений працівник освіти України,  кандидат педагогічних наук Лариса Георгіївна Карпова.

   Також вступити випускників до університету запросив помічник ректора з навчально-виховної роботи Станіслав Ігорович Василішин.

  Цього року навчання в школі закінчили 67 учнів, 20 із них нагороджено золотими та срібними медалями за особливі досягнення в навчанні, 32 учні отримали похвальні грамоти «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів».

Вітаємо обдарованих випускників та бажаємо подальших успіхів і життєвих перемог! А також чекаємо від них заяви під час вступної кампанії.

 

Помічник ректора з навчально-виховної роботи

Станіслав Василішин


    

Авторизація