Опубліковано: 3-08-2017, 19:15 / Переглядів: 184 / Новини / Студентське самоврядування


ВІД ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ НА БАКАЛАВРАТІ ДО ВСТУПУ НА МАГІСТРАТУРУ - 23 ЛІТНІ ДНІ

ВІД ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ НА БАКАЛАВРАТІ

ДО ВСТУПУ НА МАГІСТРАТУРУ - 23 ЛІТНІ ДНІ

   23 дні – це незначний проміжок часу порівняно із тривалим навчальним процесом. Тому використати їх не максимально, беручи до уваги приналежність часу до найбільш сонячної пори року, було б абсурдом. У цьому плані поняття "максималізм" для кожного трактується з особистих міркувань: для декого це робота, для декого – чергова доза навчання, а для когось – можливість за призначенням використати довгоочікувані канікули.

   Студенти факультету інженерів землевпорядкування, як і притаманно аграріям – поціновувачам природи, віддали перевагу екологічному відпочинку серед багатої на лікувальні ресурси, унікальної краси та неповторні краєвиди природи. Мова йде про подорож Західною Україною.

   Маршрут почався у Львові – місті архітектурних шедеврів та неймовірних історій. Далі наша студентська команда попрямувала до селища Славсько, що володіє природною чистотою гірського повітря та красою густо вкритих лісовими масивами рельєфів. Вдалося побувати і на північних схилах Полонини Боржави, там, де височіє гора Гемба, там причаївся водоспад Шипіт. Найближче до цієї природної атракції селище  – Пилипець. Також вразив своєю неповторністю екокурорт «Озеро Vita», де розкинулася унікальна гірська перлина – озеро «Хащованське».

   На завершення подорожі не можна було не скористатися можливістю відвідати Підгорецький замок – ренесансний палац, оточений оборонними спорудами, та Олеський замок – надзвичайна історична пам’ятка, що чарує своєю історією та високими суворими мурами.

   Ось таке вдале рішення знайшли студенти для проведення свого короткого відпочинку. Термін «студенти» вжито не помилково, адже будучи випускниками й одночасно абітурієнтами, ми як були, так залишимося представниками ХНАУ. І в якій точці України чи світу ми б не знаходилися – будемо пам'ятати про це і з гордістю розповідати!

 

Надія ВОВК

    

Авторизація