Опубліковано: 8-08-2017, 13:20 / Переглядів: 220 / Новини / Наукова діяльність


ДЕНЬ ПОЛЯ «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ-2017»

День поля «Лозівські МАШИНИ-2017»

   28 липня 2017 року у смт. Краснопавлівка (Лозівський р-н, Харківська обл.) пройшов традиційний День поля «Лозівські МАШИНИ». 

  В рамках заходу відбувся масштабний демо-показ повної лінійки енергоефективних ґрунтообробних та посівних агрегатів вітчизняного виробництва з високою часткою інтелектуальної складової. Всього понад 20 сільгоспзнарядь «Лозівські МАШИНИ» показали свою роботу «в полі». У їх числі - всі новинки 2017 року, включаючи унікальні агрегати.

   Відкриваючи захід, в.о. Генерального директора ЛКМЗ Олексій Рубчєв зазначив, що на Дні поля демонструються кращі зразки вітчизняної техніки, які вже зарекомендували себе на ринку України, а також агрегати, представлені вперше.

   Одним з довгоочікуваних подій стала демонстрація в роботі новинки сезону - важкої дискової борони «ДУКАТ GOLD» з шириною захвату 8 м і діаметром диска 724 мм, яка не має аналогів на ринку України ні серед вітчизняних, ані серед імпортних виробників. Також в роботі вперше були представлені важкі агрегати - зубовая борона «ЛІРА» і шлейф-борона «ЛАРІ».

   Народний депутат України, виконавчий директор Національного комітету промислового розвитку України, почесний президент ІГ УПЕК Анатолій Гіршфельд в своїй вітальній промові зазначив, що «Лозівські МАШИНИ» вже давно і впевнено грають у вищій лізі, складаючи конкуренцію причіпним агрегатів світових виробників.

   Ректор Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва Олександр Ульянченко додав, що сьогодні вирішальну роль в підвищенні ефективності ведення сільського господарства є машини і обладнання, сучасні зразки яких представляють «Лозівські МАШИНИ». 

   З кожним роком День поля «Лозовський МАШИНИ» набирає обертів. Цього року його відвідали понад 700 осіб, серед яких керівники агропідприємств, обласних і районних об'єднань роботодавців в аграрній сфері, представники науково-дослідних і освітніх установ, а також фахівці аграрної галузі з різних областей України (Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Полтавської , Сумській та ін.) і з країн Прибалтики та Європи.

   Видовищною подією став масштабний «Парад Дукатів» - демонстрація найповнішою лінійки дискових борін від українського виробника з шириною захвату від 2,5 до 16,75 м. 

   В рамках ділової програми заходу відбулося засідання експертно-координаційної ради кластеру «Агротехніка», який є одним з успішних прикладів приватно-державного партнерства, а його учасники - організаторами Дня поля «Лозівські МАШИНИ». 

   В рамках проведення засідання ради до кластеру «Агротехніка» приєдналося ще два учасники. Ними стали Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» Національної академії аграрних наук України (ННЦ «ІМЕСГ» НААН) і Харківський національний аграрний університет ім. В. В. Докучаєва (ХНАУ).

    

Авторизація