Опубліковано: 19-09-2017, 11:22 / Переглядів: 208 / Новини


ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

   В п’ятницю 15 вересня, на передодні Дня працівників лісу, який традиційно святкують в третю неділю вересня, на факультет лісового господарства Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва завітав ректор Ульянченко Олександр Вікторович для привітань колективу факультету та вручення нагород. Після добрих слів та найщиріших побажань Олександр Вікторович вручив почесні грамоти та подяки, з нагоди дня святкування Дня працівників лісу.

   Подяки ректор вручив:

   Трунову Олександру Петровичу – доценту кафедри садово-паркового господарства, за активну участь в житті факультету, сумлінну працю та високий рівень наукової та педагогічної роботи.

   Левченко Ользі Олегівні – асистенту кафедри лісівництва ім. Б.Ф. Остапенка, за активну участь в житті факультету, сумлінну працю та високий рівень наукової та педагогічної роботи.

    Почесною грамотою університету ректор нагородив:

   Карпця Юрія Вікторовича – доцента кафедри лісоуправління та лісоексплуатації, за активну участь в житті факультету, сумлінну працю та високий рівень наукової та педагогічної роботи.

   Леонідову Тетяну Михайлівну – старшого лаборанта кафедри лісоуправління та лісоексплуатації, за активну участь в житті факультету, сумлінну працю та високий рівень методичної роботи.

    Після цього вітальне слово взяв декан факультету лісового господарства Ведмідь Микола Максимович, який знаючи проблеми галузі з середини, відання націлював саме на вирішення цих проблем, що допоможе галузі і надалі розвиватися. Після привітань Микола Максимович вручив ряд нагород працівникам кафедр.

    Від Голови Державного агентства лісових ресурсів України подяки з врученням пам’ятного листа за значні наукові досягнення у галузі лісового господарства, вагомий особистий внесок у підготовку фахівців для лісової галузі були оголошені:

   Назаренку Віталію Васильовичу – заступнику декана з навчально-виховної роботи, в.о. доцента кафедри лісоуправління та лісоексплуатації.

    Горошку Віталію Віталійовичу – доценту кафедри лісівництва ім. Б.Ф. Остапенка.

    Діденку Максиму Михайловичу – старшому викладачу кафедри лісових культур і меліорації.

    Позняковій Світлані Іванівні – доценту кафедри лісівництва ім. Б.Ф. Остапенка.

   Почесними грамотами Обкому профспілки працівників лісового господарства Харківської області, за значні наукові здобутки, вагомий особистий внесок у підготовку фахівців для лісової галузі, були нагороджені:

   Величко Олександр Борисович – голова первинної профспілкової організації факультету лісового господарства, кандидат с.-г. наук, доцент кафедри лісових культур і меліорацій, професор університету.

   Полив’яний Анатолій Михайлович – кандидат с.-г. наук, доцент кафедри лісових культур і меліорацій, професор університету.

 
    

Авторизація