Опубліковано: 26-09-2017, 01:00 / Переглядів: 215 / 


ШТУРМОВИЙ АЛЬПІНІЗМ ЯК ІНСТРУМЕНТ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ

ШТУРМОВИЙ АЛЬПІНІЗМ ЯК ІНСТРУМЕНТ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ СТУДЕНТІВ

   Страх чи екстремальний спуск з висотної будівлі? Обрати друге, щоб позбутися першого.  Це – рішення студентів ХНАУ, які віддають перевагу активному способу життя і розуміють значення навиків штурмового альпінізму або висотно-штурмової підготовки.

   Штурмовий альпінізм являє собою сукупність прийомів і способів, що дозволяють виконувати службово-бойові завдання на об'єктах, по зовнішній вертикалі будівлі або в інших важкодоступних місцях. Заняття із штурмового альпінізму, в першу чергу,  необхідні співробітникам спеціальних підрозділів правоохоронних органів та військовим для прищеплення стійких навичок проникнення у важкодоступні приміщення висотних будівель і техніки пересування по них.

   Студентам було запропоновано на практиці опанування знання, діючи в екстремальних умовах.  Метою кожного була перемога над собою:  здолати страх та випробувати свої можливості. Учасників заходу спочатку ознайомили з технікою безпеки та принципом спуску за допомогою  спеціальних спускових пристроїв (систем страхування). Далі був спуск.

   Від неба і землі –  відстань, здолати яку – неабияке задоволення. Частково відчути пташиний політ – випробовування для сильних і вольових людей, які прагнуть отримувати результат від своїх дій. Всі, хто наважився подивитися в очі страху, успішно справилися з поставленим завданням, кожен виконав свою місію.

   Ця подія відбулася завдяки проекту Молодіжного клубу за підтримки ЮНІСЕФ. Висловлюємо вдячність організаторам за практичне втілення елементів військово-патріотичного виховного процесу.  Дякуємо за емоції і враження, а також покроковий супровід у той момент, коли сила тяжіння вступила в дію.

Надія Вовк,

відповідальна за сектор інформаційного забезпечення

та PR-технологій ОРСС,  учасниця заходу


    

Авторизація