Опубліковано: 19-10-2017, 13:34 / Переглядів: 468 / Новини / Профорієнтація


ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МІЖНАРОДНОЇ КОРПОРАЦІЇ PHILIP MORRIS INTERNATIONAL

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МІЖНАРОДНОЇ КОРПОРАЦІЇ
PHILIP MORRIS INTERNATIONAL

 

   10 жовтня 2017 р. в ХНАУ ім. В.В. Докучаєва відбулася зустріч студентів із представниками корпорації Philip Morris International (PMI), точніше, її афілійованої компанії Philip Morris Ukraine (PMU). Сьогодні компанія має сучасну фабрику в Харкові, де виробляється ряд міжнародних брендів як для українського, так і для зарубіжних ринків. PMU є лідером українського тютюнового ринку та одним з найбільших платників податків у державний і місцеві бюджети. Philip Morris представлена в Україні двома юридичними особами – ПрАТ «Філіп Морріс Україна» і ТОВ «Філіп Морріс Сейлз енд Дистрибьюшн», де працюють понад 1300 співробітників. PMU також управляє філіями PMI у Вірменії, Грузії та Молдові.

   Представники компанії, що завітали до нашого університету, висвітлили переваги працевлаштування в компанії Філіп Морріс Україна. Зокрема, Ірина Сєдова, менеджер HR-відділу, фахівець з 15-річним досвідом роботи в компанії, наголосила на тому, що PMU продовжує тримати лідерські позиції в багатьох сферах, у тому числі в галузі роботи з персоналом. Так, у 2016 р. компанію було визнано Кращим роботодавцем в Україні (Top Employer Ukraine) та Кращим роботодавцем у Європі (Top Employer Europe) за оцінкою Міжнародного інституту кращих роботодавців (International Top Employers Institute). Активним і творчим співробітникам на підприємстві готові запропонувати постійну підтримку в розвитку та самореалізації, міжнародний досвід  роботи в різних куточках нашої планети, адже корпорація РМІ представлена в 180 країнах світу, а працівники компанії PMU зараз успішно працють у 36 країнах.

   Для студентів компанія реалізує цікаві освітні проекти. Так, у жовтні стартувала Бізнес академія – пізнавальний бізнес-курс, який дає розуміння механізму функціонування таких структурних підрозділів великої міжнародної компанії, як продажі, маркетинг, фінанси, HR, інформаційні системи, виробництво та інші. Тривалість навчання – 2 місяці, розраховано воно на студентів ІІІ-VI курсів. Інша програма стажувань – Інкомпасс – передбачає два етапи і розрахована на студентів IV-VI курсів, що упевнено володіють англійською мовою, мають бажання розвиватися й отримати досвід роботи в успішній міжнародній компанії ще до закінчення ВНЗ.

   На зустрічі зі студентами ХНАУ ім. В.В. Докучаєва своїм досвідом роботи поділився співробітник HR-відділу Михайло Бондаренко, який працює в компанії з 2016 року. Працевлаштуватися в корпорацію Михайлу допомогло якраз 5-місячне стажування, яке завершилося успішною реалізацією його власного проекту.

   Представники компанії неодноразово підкреслювали, що єдиним принциповим моментом в підборі кадрів є готовність людини творчо та натхненно працювати, нестандартно мислити та постійно розвиватися.

   Для детальнішого ознайомлення з компанією можна взяти участь в екскурсіях, які регулярно організовують її менеджери. 


    

Авторизація