Опубліковано: 23-10-2017, 14:28 / Переглядів: 378 / Новини / Профорієнтація


«Цікавинка» для майбутніх першокурсників (або перші кроки студентського життя учорашніх школярів

«Цікавинка» для майбутніх першокурсників

(або перші кроки студентського життя

учорашніх школярів)

   Моє знайомство з кураторською групою, яка поступила на перший курс факультету «Обліку і фінансів» спеціальності «Облік і оподаткування» відбулося 30 серпня 2017 року, напередодні посвячення у студенти. У групі навчається 20 осіб, з яких 4 хлопців і 16 дівчаток. Студенти, або як тепер їх називають, здобувачі освітнього рівня «Бакалавр», прибули до університету із Дніпропетровської (м. Кривий Ріг), Донецької (м. Краматорськ), Луганської (м. Сватово) і Харківської областей.

   У групі головним чином випускники загальноосвітніх шкіл, але Шалдишов Родіон вже відслужив у національній армії.

   31 серпня ми, святково одягнені, з піднесеним настроєм всі разом прийняли участь в урочистостях факультету та університету щодо посвячення у студенти. 

   Один раз на тиждень ми зустрічаємося на, так званих, кураторських годинах, де обговорюємо поточні питання групи з навчання, проживання у гуртожитку, дозвілля тощо.

   У перші ж дні для студентів було організовано екскурсію до музею ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, а 5 вересня  ми відвідали Екопарк Фельдмана.

 

   15 вересня був проведений туристичний зліт факультету обліку і фінансів для студентів нового набору. Наша команда «Губкочеты» також не стояла осторонь від цієї події.

   Студенти стали учасниками заходів у рамках «Тижня першокурсника» (перегляд кінофільму під відкритим небом), у студентському форумі «Майбутнє університету очима студентів».

   20 вересня було проведено знайомство з бібліотекою – День бібліотеки «Скарбниця мудрості».

  21 вересня відбувся Туристичний зліт ХНАУ «201-й раз вітають стіни ХНАУ Вас», в якому наша група також приймала участь. Перемогу святкували на увечері на дискотеці.

   27 вересня прийняли участь у військово-спортивних змаганнях «Вогневий рубіж» серед факультетів університету.

   5 – 7 жовтня у рамках святкування 201-ої річниці з дня заснування ХНАУ і проведення Міжнародного форуму «Осінній Агропорт 2017» студентки Марія Бігун і Віра Паніна були задіяні у якості волонтерів.

   7 жовтня на демонстраційних полях нашого університету ми прийняли участь у проведенні Дня Поля.

   11 жовтня відбулося знайомство представника газети «Все про бухгалтерський облік» Тетяни Куделі зі студентами нового набору факультету обліку і фінансів

   На найближчі часи (15 листопада) планується проведення екскурсії на Спільне українсько-британське підприємство «Українська чайна фабрика «AHMAD TEA».

 

Куратор 1 курсу 1 групи, старший викладач кафедри статистики і економічного аналізу,

канд. екон. наук, Герасименко Юлія

    

Авторизація