Опубліковано: 6-11-2017, 11:13 / Переглядів: 194 / Новини / Профорієнтація


ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ХНАУ ім. В.В. ДОКУЧАЄВА У ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОМУ РАЙОНІ

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ХНАУ ім. В.В. ДОКУЧАЄВА
У ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКОМУ РАЙОНІ

   03 листопада 2017 р. за ініціативи агрономічного факультету та підтримки Відділу освіти Великобурлуцької райдержадміністрації відбулася профорієнтаційна презентація Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва. У світлу актову залу Великобурлуцької ЗОШ завітали учні 9, 10 та 11 класів таких навчальних закладів:

  • Великобурлуцька ЗОШ (35 осіб);
  • Великобурлуцький ліцей (56 осіб);
  • Вільхуватський НВК (24 особи);
  • Підсереднянська ЗОШ (23 особи);
  • Шипуватська ЗОШ (11 осіб);
  • Приколотнянська ЗОШ (11 осіб).

   Університет представляла делегація у складі ректора О.В. Ульянченка, помічника ректора з навчально-виховної роботи С.І. Василішина, декана агрономічного факультету О.В. Романова, відповідального секретаря приймальної комісії С.О. Дьяконова, викладача кафедри рослинництва Т.В. Рижик, голови ОРСС С.М. Приходька та голови ОРСС агрономічного факультету І. Шарафанової.

   Під час заходу абітурієнти переглянули промо-ролик про університет, також з інформацією про університет виступив ректор О.В. Ульянченко; умови вступу – 2018 та переваги ХНАУ перед іншими ВНЗ презентував помічник ректора з навчально-виховної роботи С.І. Василішин. В результаті спілкування у абітурієнтів виникли численні питання, на які доповідачі надали вичерпні відповіді.

Дякуємо організаторам за таку теплу зустріч та можливість поспілкуватися із абітурієнтами.

   


    

Авторизація