Опубліковано: 6-11-2017, 14:15 / Переглядів: 196 / Культурно-масова діяльність / Студентське самоврядування


ПЕРЕМОЖЦІ ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ У ФЕСТИВАЛІ «ДОКУЧАЄВ FEST»

ПЕРЕМОЖЦІ ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ

У ФЕСТИВАЛІ «ДОКУЧАЄВ FEST»

 

   2 листопада 2017 року відбулося довгоочікуване свято у стінах Харківського національного університету ім. В. В. Докучаєва під назвою «Докучаєв Fest», у якому найталановитіші студенти факультету обліку та фінансів нового набору продемонстрували свої  творчі здібності та уміння.

   За цей короткий та невеликий проміжок часу ми стали однією родиною. І тому, готували першокурсників всі, починаючи від головної ланки нашого факультету  улюбленого  деканату – декана  Гороха Олександра Володимировича та його заступника  Велієвої Вікторії Олександрівни, голови профспілкового комітету Синявіної Юлії Вікторівни, завідуючої студентським клубом від профспілкового комітету Осової Оксани Анатоліївни, продовжуючи працівниками  актової зали звукорежисером Ольховським Олександром Григоровичем, художнім керівником Невмержицькою  Оленою Сергіївною, фотографом Макеєвим Ярославом Олексійовичем і закінчуючи такими студентами старшокурсниками, як Куліш Станіслав, Рущак Юлія,  Тутова Тетяна та випускником факультету Єфремовим Максимом.

   Завдяки злагодженому виступу наші студенти взяли першість у всіх жанрах, а саме:

  • у  вокальному найпрекрасніша Іра Скирта з піснею «Гудбай мой мальчик»;
  • у  театральному – найкраща команда КВК «Маріванна» у складі таких студентів, як Пушкарьов Богдан, Бега Євгенія, Прокопенко Альбіна і Шевченко Володимир;
 
  • у хореографічному – чарівні Ірина Скирта та Малиш Роман у танці «Опустела без тебя земля»;

 

  • в інструментальному неперевершена Паніна Віра з композицією «River Flows in You».

   У номінації  «Найкращі ведучі» також перемогли наші студенти – талановита і неперевершена Бігун Марія і веселий та харизматичний Пушкарьов Богдан.

   Нам дуже приємно було почути на нашу адресу теплі слова привітання від нашого шановного ректора, професора Ульянченка Олександра Вікторовича та помічника  ректора з навчально-виховної роботи, доцента  Василішина  Станіслава  Ігоровича, які були у складі журі. Дякуємо Вам!

   Ми сподіваємося, що цей фестиваль залишиться у пам'яті кожного першокурсника на все життя, як День вступу в нове цікаве та веселе життя!

Відповідальна за культурно-масову роботу

від студентів на факультеті обліку і фінансів,

студентка 4 курсу Рущак Юлія.

    

Авторизація