Опубліковано: 13-11-2017, 13:55 / Переглядів: 208 / Новини / Профорієнтація


Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2017

   9 - 11 листопада 2017 р.  за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради у Палаці спорту відбулася важлива подія в освітній галузі - ХІІ міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017», на якій  Харківський національний аграрний університет ім. В.В Докучаєва представив свою експозицію.

    Усього а виставці було представлено більше 30 ВНЗ України, а також заклади освіти Польщі і Словенії, культурні та професійно-освітні центри.

   На урочистій частині відкриття разом з представниками інших університетів з привітальним словом виступив помічник ректора ХНАУ ім. В.В. Докучаєва з навчально-виховної роботи Станіслав Ігорович Василішин.

   Майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися з представниками нашого вишу, деканами факультетів і студентами, отримати відповіді на всі запитання щодо вступу та навчання в ХНАУ.

   За активну участь у проведенні  ХІІ міжнародної виставки освітніх закладів «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» наш університет отримав Диплом учасника виставки та подяку від організаторів.

 Дякуємо організаторам виставки за надану можливість зустрітися із численною аудиторією майбутніх абітурієнтів.

 

Відділ інформаційного забезпечення

 

    

Авторизація