Опубліковано: 26-12-2017, 11:15 / Переглядів: 575 / Новини / Профорієнтація


ШКОЛА – ВНЗ: СПІВРОБІТНИЦТВО ТА ВЗАЄМОДІЯ

ШКОЛА – ВНЗ: СПІВРОБІТНИЦТВО ТА ВЗАЄМОДІЯ

   Вибір професії – одне з найважливіших рішень у житті кожної людини, тому дуже важливо, щоб молодь зробила правильний вибір. Адже вибираючи професію, людина вибирає спосіб життя. Для правильного орієнтування учнів у величезному світі професій необхідно проводити цілеспрямовану профорієнтаційну роботу в шкільному середовищі, починаючи з 8-9-го класу. Ця робота орієнтована на формування в учнів таких знань і соціальної готовності, які дозволять їм у майбутньому успішно реалізувати себе                         в професійному світі.

   Профорієнтаційна робота, яку проводить професорсько-викладацький склад нашого університету спільно з учителями шкіл, дає змогу кожному випускнику школи, гімназії, ліцею усвідомлено і відповідально підійти до вибору майбутньої спеціальності.

   У рамках співпраці факультету обліку і фінансів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва зі школами м. Харкова та Харківської області 19 грудня 2017 р. відбулася зустріч доцента кафедри бухглтерского обліку І.І. Рагуліної  і здобувача ОС «магістр» 1-го року навчання Карини Казанцевої (випускниці Чугуївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7) з адміністрацією Чугуївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №7 Чугуївської міської ради Харківської області Чугуївської  – директором школи Маланіною Людмилою Володимирівною,  заступником директора з навчальної роботи Семененко Юлією Вікторівною, учителями та школярами.

 

    21 грудня відбулась зустріч з адміністрацією Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів № 85 Харківської міської ради Харківської області на чолі директора школи Кутнякової Наталії Вячеславівни. Багато випускників цієї школи навчаються у нашому університеті, зокрема на факультеті обліку і фінансів.

   Представники університету подякували колективу школи за компетентність, високу якість викладання, відповідальність і індивідуальний підхід до кожної дитини! Також привітали педагогів та школярів з Днем святого Миколая та новорічними святами.

Випускникам школи (школярам 10-11-х класів) передали запрошення для вступу до Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва та роздали профорієнтаційні матеріали.

Доцент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту І.І. Рагуліна

 

    

Авторизація