Опубліковано: 29-12-2017, 09:24 / Переглядів: 449 / Різне


РОБОЧА ЗУСТРІЧ КЕРІВНИКІВ ГЕНДЕРНИХ ЦЕНТРІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

РОБОЧА ЗУСТРІЧ КЕРІВНИКІВ ГЕНДЕРНИХ ЦЕНТРІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

 

   22 грудня 2017 р. на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова відбулася робоча зустріч керівників Гендерних центрів закладів вищої освіти.

 

   Від Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва у роботі взяла участь уповноважена особа з гендерних питань ХНАУ — доцент кафедри зоології та ентомології ім. Б. М. Литвинова, канд. с.-г. наук Ю. В. Васильєва.

   Учасники зустрічі ознайомилися з презентацією проекту «Гендерна політика великого міста», що здійснюється за підтримки міської програми «Молодь Харкова». Ініціаторами та виконавцями проекту були ГО «Молода перспектива», ГО «Лінк» та Гендерний центр ХНУМГ ім. О. М. Бекетова. Мета проекту — підвищення рівня поінформованості молоді у питаннях гендерної політики для формування активної позиції щодо впровадження кращих гендерних практик у територіальний розвиток громади Харкова (http://kidscenter.kname.edu.ua).

 

   Після перегляду презентації учасники мали можливість відвідати кімнати Центру розвитку для дітей — це перша спроба у закладі вищої освіти створити умови для дозвілля дітей співробітників та студентів під час роботи та навчання їхніх батьків.

   Кімнати Центру (зона активного розвитку, зона відпочинку, санітарна зона) обладнані сучасними та безпечними модулями з екологічних матеріалів, у т.ч. «м’яким інвентарем» (килими, рушники, постільна білизна) та розвиваючими іграшками, наданих головним партнером — представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках проекту «Сприяння соціальної згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України». Проект реалізовано за фінансової підтримки Уряду Німеччини, яка надається через Банк розвитку KfW. Також Центр підтримано Харківською обласною організацією профспілки працівників освіти і науки України, профспілковими комітетами студентів і співробітників та друзями Університету (http://kidscenter.kname.edu.ua).

   Таким чином, створення гендерних центрів та їх активна робота у закладах вищої освіти є сучасною необхідністю, яка дає можливість повноцінного впровадження гендерної політики нашої держави, направленої на покращання соціальних відносин у сфері вищої освіти. 

    

Авторизація