Опубліковано: 2-02-2018, 09:04 / Переглядів: 199 / Новини / Виховна діяльність


ЧЕРГОВЕ ВИЇЗНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ, ПІД ЧАС НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ

ЧЕРГОВЕ ВИЇЗНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ, ПІД ЧАС НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ

   Практичні заняття – найважливіший етап нашого навчання, який дозволяє перейти від теоретичних знань до практики. Наочні приклади сприяють кращому засвоєнню теорії, а також позитивно впливають на наше уявлення про майбутню професію. Побачити, як працює реальне підприємство, –  цінний досвід для нас здобувачів, як майбутніх фахівців. Таку можливість ми постійно маємо під час навчання на факультеті обліку і фінансів.

   Чергове виїзне практичне заняття 4 курсу спеціальності «Облік і аудит» і 2 курсу (за скороченим терміном навчання) спеціальності «Облік і оподаткування», у рамках проходження навчальної практики на кафедрі бухгалтерського обліку і аудиту з дисципліни «Управлінський облік», відбулося 30 січня за допомогою викладачів кафедри – доцента Рагуліної І.І. та старшого викладача Булах Л.А.


   Ми дізналися, що заснований у 1992 р., комерційний банк «ПриватБанк» є лідером банківського ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine III кварталі 2017 р. з банком співпрацюють 51,6 % українців-фізичних осіб старших 16 років. Основним банком його вважають  42,5 % користувачів банківських послуг. Серед корпоративних клієнтів у 2017 р. показник для «ПриватБанку» становить: 58,4 % юридичних осіб, які співпрацюють з ним, а 33,6 % вважають своїм основним банком; співпрацюють 73,2 % суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб (СПДФО), 65,6 % вважають своїм основним банком.


   «ПриватБанк» один із найбільш інноваційних банків світу. Наприклад, понад десять років назад він був одним із перших банків у світі, що почали використовувати одноразові SMS-паролі. До останніх інновацій, які отримали світове визнання, належать такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різноманітних мобільних додатків.


   Держава реалізує свої права власника банку, а органи управління банку діють відповідно до найкращих світових практик корпоративного управління, зокрема Принципів Організації економічного розвитку та співробітництва щодо корпоративного управління для підприємств із державною часткою (OECD Guidelineson Corporate Governance of State-Owned Enterprises), Принципів корпоративного управління для банків Базельського комітету з банківського нагляду (Corporate governance principles for banks by Basel Committeeon Banking Supervision), Рекомендацій Європейської банківської організації щодо внутрішнього управління (Guidelineson Internal Governanceby European Banking Authority), що застосовують в обсязі, який не суперечить імперативним нормам чинного законодавства України.


   Ми також ознайомилися з практичною банківською діяльністю, прогресивними банківськими технологіями і перспективами розвитку банківського бізнесу, зокрема побачили як працюють відділи по роботі з фізичними та юридичними особами, відвідали відділ по роботі з VIP-клієнтами; також побачили, як працюють відділи кредитування і депозитів. Виїзним практичним заняттям усі були задоволені.

   Дякуємо керівництву та колективу філії Харківського головного регіонального управління ПАТ  «ПриватБанк», особисто Ігорю Олександровичу Попову за особливу увагу до практичної підготовки здобувачів факультету обліку і фінансів, за підтримку і розвиток наших творчих здібностей!

Здобувачі 4 курсу 1 групи факультету обліку і фінансів

спеціальності «Облік і аудит»:

Анастасія Зінченко, Олена Левковець, Катерина Мантула

    

Авторизація