Опубліковано: 2-02-2018, 19:21 / Переглядів: 952 / Новини / Наукова діяльність


РЕГІОНАЛЬНІЙ ФОРУМ «ПРАВОВЛАДДЯ І СУСПІЛЬСТВО»

РЕГІОНАЛЬНІЙ ФОРУМ  «ПРАВОВЛАДДЯ І СУСПІЛЬСТВО»

   2 лютого 2018 року в Національній академії правових наук України в м. Харків в рамках програми USAID «Нове правосуддя» відбувся регіональний форум «Правовладдя та суспільство».

   Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» реалізується в Україні з метою надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, громадянському суспільству та народу України у здійсненні судової реформи у світлі конституційних змін 2016 року та Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки.

   На виконання своїх завдань програма USAID «Нове правосуддя» багато уваги приділяє питанням підвищення обізнаності громадян та професійної спільноти щодо змісту судової реформи загалом, та її окремих аспектів. За результатами проведеного на замовлення Програми опитування, лише 9% громадян обізнані про зміст судової реформи, що впливає на рівень недовіри до неї.

   Метою проведення регіонального форуму «Правовладдя і суспільство» є донесення важливої тематичної інформації представникам навчальних закладів вищої освіти, органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, правопорядку, громадянського суспільства, місцевого бізнесу та медіа.

   Під час роботи форуму з доповідями виступили: Петришин О.П. - Президент Національній академії правових наук України, академік НАПрН України; Девід М. Вон – Керівник програми USAID «Нове правосуддя»; Петрова  Н. – заступник керівника програми USAID «Нове правосуддя»; Головатий С.П. – доктор юридичних наук, екс-міністр юстиції, член Європейської Комісії «До демократії через право», національний експерт програми USAID «Нове правосуддя»; Вертелецький Т.В. – фахівець з моніторингу та оцінки програми USAID «Нове правосуддя».

 

Доцент кафедри педагогіки, психології та права,

кандидат економічних наук Шерстюк С.В.


    

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок