Опубліковано: 6-02-2018, 22:27 / Переглядів: 196 / Новини / Профорієнтація


ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ІЗ УЧНЯМИ РОГАНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ІЗ УЧНЯМИ РОГАНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

Початок другого навчального семестру в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва нагадує всім нам про швидкий плин часу та початок вступної кампанії-2018, яка стартує 6 лютого з дня початку реєстрації на ЗНО-2018.

Саме тому, 5 лютого 2018 р. відкрито новий сезон профорієнтаційної роботи з надзвичайно  теплої та цікавої зустрічі з учнями 9-х, 10-х та 11-х класів Роганської гімназії. Слід зазначити, що університет пов`язує тісна співпраця з цим навчальним закладом: через географічну близькість багато учнів школи є незмінними учасниками університетського культурно-масового та наукового життя. Також ми пишаємося численними випускниками Роганської гімназії, що нині є співробітниками та студентами університету.

Під час заходу була здійснена профорієнтаційна презентація університету, під час якої помічник ректора з навчально-виховної роботи С.І. Василішин зупинився на аргументах на користь вступу до ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Також перед абітурієнтами виступив випускник гімназії, а нині декан факультету менеджменту і економіки Ю.Л. Філімонов. Всі бажаючі могли задати питання представникам всіх факультетів: декану агрономічного факультету
О.В. Романову, факультету захисту рослин – Забродіній І.В.; заступникам деканів факультету інженерів землевпорядкування Власову О.В., факультету лісового господарства – Назаренку В.В.; відповідальній за профорієнтацію на факультеті обліку і фінансів Міщенко В.С.

Щиро дякуємо директору гімназії Вірі Ісмаілівні Меленті за теплий прийом та організацію такої чудової зустрічі, а всіх абітурієнтів чекаємо в стінах університету.

Помічник ректора з навчально-виховної роботи

Станіслав Василішин


    

Авторизація