Опубліковано: 9-02-2018, 13:38 / Переглядів: 352 / Новини / Профорієнтація


Відбувся «Ярмарок вишів», 7–8 лютого 2018

   Відділ ліцензування та інформаційного забезпечення скерував участь ХНАУ у виставці «Ярмарок вишів», яка відбулася 7–8 лютого 2018 р. у м. Харкові в приміщенні Харківської обласної бібліотеки для юнацтва. Масштабний профорієнтаційний захід пройшов за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти Харківської міської ради. Університет продемонстрував можливості з надання учнівській молоді 10-11 класів допомоги щодо свідомого вибору навчального закладу.

   Виставку відвідали  760 учнів 10-11  класів шкіл, гімназій, ліцеїв, колегіумів Харкова, Близнюківського, Ізюмського, Покотилівського, Нововодолазького, Печенізького, Золочівського, Куп’янського     та Харківського районів, а також  їхні батьки та викладачі. Під час роботи виставки відвідувачі мали змогу ознайомитися різними навчальними закладами, отримати відповіді на всі питання стосовно вступу і навчання, студентського життя, дізнатися про перспективи працевлаштування після закінчення вишу, а представники учбових закладів обмінювалися досвідом проведення виставкової діяльності.

   Експозиція нашого університету була представлена змістовною та цікавою, а школярі одержали вичерпну інформацію про Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва.

Висловлюємо подяку організаторам виставки і сподіваємося на подальшу співпрацю.    

Авторизація