Опубліковано: 11-02-2018, 10:36 / Переглядів: 242 / Новини / Наукова діяльність


Співпраця кафедри управління земельними ресурсами та кадастру з Харківським осередком громадської організації «Асоціація фахівців землеустрою України»

Співпраця кафедри управління земельними ресурсами та кадастру
з Харківським осередком громадської організації
«Асоціація фахівців землеустрою України»

 

   Для сприяння вирішення актуальних науково-технічних проблем, прогнозування розвитку науки і техніки в галузі землеустрою, використанні і охороні земель, державного кадастру, моніторингу земельних ресурсів, підвищення технічного рівня і якості землевпорядних робіт а також захисту законних соціальних, економічних та інших інтересів своїх членів була створена Громадська організація «Асоціація фахівців землеустрою України».

   Харківський осередок громадської організації «Асоціація фахівців землеустрою України» (ХО ГО АФЗУ) очолює наш випускник, кандидат економічних наук, член-кореспондент АЕНУ, директор ТОВ «Земінформ» Матвєєв Павло Миколайович. Саме він був ініціатором проведення 9 лютого 2018р. на кафедрі управління земельними ресурсами та кадастру І з’їзду Харківського осередку громадської організації.

   Даний захід включав ознайомлення членів організації з результатами роботи за 2017р., планами, завданнями та напрямами роботи на 2018р., обговорення організаційних питань щодо подальшої взаємодії членів ХО ГО АФЗУ.

Перед початком з’їзду відбулися зустрічі викладачів кафедри управління земельними ресурсами та кадастру з членами громадської організації, більшість з яких є випускниками факультету інженерів землевпорядкування. Жваво обговорювали проблемні питання земельного законодавства та нових пропозицій уряду щодо врегулювання земельних відносин, ділилися досвідом роботи.

   Такі зустрічі дають можливість для тісного спілкування викладачів, що навчають майбутніх землевпорядників і практиків, які хочуть бачити наших випускників такими, які б відповідали сучасним вимогам і були б конкурентними на ринку праці.

   Отже, ми сподіваємося на плідну співпрацю з членами ХО ГО АФЗУ, що сприятиме укріпленню зв’язків між наукою, навчанням і практикою та буде позиціонувати наш університет як сучасний виш, який готує високопрофесійних кадрів в сфері землеустрою.

 

Ірина Кошкалда,

завідувач кафедри управління земельними ресурсами та кадастру, професор    

Авторизація