Опубліковано: 27-02-2018, 11:11 / Переглядів: 158 / Новини / Спорт


23−25 лютого на базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед ВНЗ

   23?25 лютого на базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед ВНЗ. Мета його проведення ? сприяння подальшому розвитку студентського спорту в Україні; популяризація і відродження українських національних традицій;

   виявлення кандидатів до студентської збірної команди України для підготовки та успішного виступу в міжнародних змаганнях; визначення кращих команд закладів вищої освіти України для участі в міжнародних змаганнях.

   У змаганнях узяли участь 19 команд від ВНЗ, 7 – від технікумів. Усього було 105 учасників. Активною учасницею змагань стала і збірна команда ХНАУ. Призові  місця, зокрема, зайняли:

   - Гаркавенко Володимир (агрономічний факультет, III курс) – у  ваговій категорії63 кг – 2-ге місце;

   - Сергієнко Валентин (агрономічний факультет, IV курс) – у ваговій категорії78 кг– 3-те місце;

   - Грищук Олександр (агрономічний факультет, II курс) – у ваговій категорії78 кг – 3-те місце;

   - Євдокімов Сергій (агрономічний факультет, IV курс) – у ваговій категорії73 кг–3-те місце.

   За результатами чемпіонату України з гирьового спорту серед ВНЗ було визначено переможців:

      1-    ше місце – команда ХДАФК;

      2-    ге місце – команда ХУВС;

      3-    те місце – команда ХНАУ.

   Серед технікумів 1-ше місце здобув Хомутецький ветеринарно-зоотехнічний технікум Полтавської державної аграрної академії.

   Дякуємо всім за участь в змаганнях. Висловлюємо подяку організаторам, любителям спорту й уболівальникам!Ці успіхи – результат не лише таланту, а й наполегливої праці спортсменів. Бажаємо вам, спортсмени, міцного здоров’я, великої вдачі, наполегливості, наснаги та перемог!

   Ми пишаємося людьми, які прославляють свій навчальний заклад та свою Батьківщину на спортивній арені. Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка, символізуючи молодість, велич духу і мужність, сприяє популяризації гирьового спорту та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!

Див. 28.02.2018 на ОТБ о 1900.                    

Кандидат наук з фізичного

виховання та спорту,

заслужений тренер України з гирьового спорту

О.І. Галашко


 


    

Авторизація