2014

   30-31 жовтня 2014 року на базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва відбулась Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «ЕНЕРГО- І РЕСУРСОЕФЕКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОБНИЦТВА І ЗБЕРІГАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ».

   Організаторами конференції виступили: агрономічний факультет Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва

   У її роботі взяли участь 102 учасників, з них: 5 доктори с.-г. наук, 4 доктори біолог. наук, 4 доктори техн. наук, 44 кандидатів с.-г. наук, 3 кандидати техн. наук, 8 кандидатів біолог. наук, 26 аспіранти, пошукувачі, 10 магістранти, а інші – студенти. Учасниками конференції стали представники з України, Російської Федерації, Республики Беларусь, Республики Узбекистан, Азербайджану, Португалії та Латвії.

    З привітальним словом при відкритті конференції виступив ректор ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, д-р с.-г. наук, член-кореспондент НААН    України, професор Володимир Кузьмич; декан агрономічного факультету, канд. с.-г. наук, доцент Романов Олексій Васильович.

   З доповідями на пленарному засіданні виступили: канд. с.-г. наук, Куліков Ю.А. – презентував Інститут садівництва НААН Україна; канд. с.-г. наук, викладач, Дідух Н. О. – тема доповіді «Енергоефективні технологічні елементи вирощування кукурудзи цукрової у лівобережному лісостепу України»; канд. біол. наук, викладач, Лиманська С.В. – тема доповіді «Філогенетичні відносини між зерновими видами амаранту»; канд. с.-г. наук, старш. Викладач, Івакін О. В. – тема доповіді «Вплив систем обробітку ґрунту та гербіцидів на забур’яненість та врожайність культур сівозміни»; аспірант , Чернобай С. В. – тема доповіді «Показники якості зерна ячменю ярого за впливу норми висіву та позакореневих підживлень посіву».

   Робота конференції тривала у чотирьох секційних групах: енерго- і ресурсозберігаючі екологічно безпечні технології виробництва овочевих і плодових культур; селекція і генетика сільськогосподарських рослин; сучасні технології виробництва продукції рослинництва; інноваційні технології післязбиральної обробки та зберігання сільськогосподарської продукції. Секційні засідання розділились за дослідницькими напрямами відповідно до проблематики конференції і проходили 30 та 31 жовтня (на базі відповідних кафедр).

   За результатами роботи конференції видано збірник матеріалів, з яким можна ознайомитися на сайті ХНАУ ім. В.В. Докучаєва та в бібліотеці університету.

   Від оргкомітету конференції хочемо щиро подякувати всім учасникам за плідну працю та доброзичливу атмосферу, що панувала на конференції.

Програма


:  programa.pdf (завант.: 45)
Переглянути онлайн:  programa.pdf
565,82 Kb [9-12-2014, 13:44]

Збірник


:  zbrnik.pdf (завант.: 46)
Переглянути онлайн:  zbrnik.pdf
3,74 Mb [9-12-2014, 13:44]Оновлено: 9-12-2014, 13:44 / Переглядів: 1 416
 

Авторизація
Ми використовуємо файли cookies для оптимізації контенту та швидкодії сайту.
Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookies.
Ок