Опубліковано: 15-03-2018, 12:58 / Переглядів: 307 / Новини / Культурно-масова діяльність


26 лютого 2018 року в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва в рамках співпраці регіонального представництва у Харківській області ТОВ BAS

 

   26 лютого 2018 року в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва в рамках співпраці регіонального представництва у Харківській області ТОВ «BASF» та агрономічного факультету, відбулася зустріч здобувачів агрономічного факультету з представниками ТОВ «BASF» на чолі з регіональним менеджером у Харківській області Дмитром Тарасовим.

   Під час інтерактивного спілкування Дмитро Тарасов ділився власним досвідом та нюансами втілення мети випускника, пошуку роботи та застосування своїх професійних знань у сучасних умовах господарювання в аграрному секторі.

   Для реалізації мети фахівець має докласти максимум зусиль, не зупинятися на досягнутому, постійно вчитися, самовдосконалюватися та працювати над собою. Сучасний дипломований фахівець повинен уміти перетворювати свої мрії на конкретні цілі та впевнено їх досягати.

   На власному прикладі роботи у ТОВ «BASF» Д. Тарасов пояснив, що фахівець з базовою освітою в галузі сільськогосподарського виробництва більш і затребуваний в аналогічних компаніях на посаду менеджера.

   Деканат агрономічного факультету висловлює щиру подяку керівництву компанії ТОВ «BASF» за співпрацю. Сподіваємося, що і в подальшому спільними зусиллями ми будемо готувати найкращих фахівців України!    

Авторизація