Опубліковано: 18-03-2018, 10:29 / Переглядів: 388 / Виховна діяльність / Культурно-масова діяльність


CВЯТО ВЕСНИ, СВЯТО КРАСИ, СВЯТО ЖІНОК!

CВЯТО ВЕСНИ, СВЯТО КРАСИ, СВЯТО ЖІНОК!

   15 березня у актовій залі відбулося свято-вітання жінок викладачів, співробітників, аспірантів і студентів університету зі святом весни – Міжнародним жіночим днем. Ректор університету професор Ульянченко О.В., проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, заступник голови профкому Василішин С.І. та голова об’єднаної ради студентського самоврядування Приходько Станіслав нагородили жінок почесними грамотами та привітали квітами.

   Продовженням свята став концерт за участю колективів і окремих виконавців, а саме: Солодкої Алли, Приходька Станіслава, Волкової Наталі, Поступної Влади (художній керівник Невмержицька О.С.). Новими святковими композиціями вітали жінок танцювальні колективи: «Фаворит» (художній керівник Лубенець Ю.П.) та дитячий колектив бального танцю «Скарлет» (художній керівник Тихоненко К.Д.). Також розважала глядачів команда КВК «Полчаса» на чолі з Ришкіним В.О.

   Приємним творчим подарунком для жінок від агрономічного факультету був виступ викладача Лісничого В.А. з танцювальним колективом «Нон-Стоп» (керівник Дерев’янко І.О.), а від факультету інженерів землевпорядкування – виступ дипломанта обласних конкурсів художньої самодіяльності в минулому, а нині завідуючого кафедрою фізики та вищої математики професора Рахманова М.Я. зі своєю донькою-першокласницею.

   Свої побажання матерям вилились у пісню-молитву, пісню-колискову і просто гімн для матерів у виконанні Осової О.А., а завершував концерт виступ українського народного хору «Жайвір» (художній керівник Дудка А.М. та концертмейстер Карпенко В.Г.).

   Провели святковий концерт ведучі Герасимов Олександр та Пушкарьов Богдан. Незважаючи на прохолоду у залі, глядачі з цікавістю дивились концерт і тепло аплодували артистам-аматорам. Вітальний день закінчився святкової дискотекою.

   І ще раз вітаю всіх жінок зі святом весни, молодості, краси, а особливі привітання всім жінкам, які разом з чоловіками підготували і провели святкову концертну програму.

Бажаю щастя і тепла, весни, усмішок, сонця,

Щоб доля світла увійшла до кожного віконця.

Хай навкруги цвіте бузок, та небо буде ясним,

І щоб життя було в жінок, щасливим і прекрасним!

Бажаю любові та весняного настрою, хай щастить. До нових зустрічей з творчістю.

Голова профкому Синявіна Ю.В.


Більше фото за посиланням

    

Авторизація