Опубліковано: 20-03-2018, 13:29 / Переглядів: 244 / Новини / Конференції


13-14 березня відбулася Науково-практична конференція “Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти”

   Науково-практична конференція “Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної науки та освіти” пройшла 13–14 березня 2018 р. у Науково-методичному центрі “Агроосвіта” (м. Київ) за участю ФАО (Food and Agriculture Organization of the United Nations). У її роботі взяла участь доцент кафедри фізики та вищої математики ХНАУ Т.Г. Ткаченко. Кафедра фізики та вищої математики продовжує роботу з вивчення впливу кліматичних умов на вирощування провідних сільськогосподарських культур.

   Співорганізаторами конференції були ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН), Міністерство освіти і науки України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Національна академія аграрних наук України, Держпродспоживслужба України, Департамент змін клімату і озонового шару Міністерства екології та природних ресурсів України, Український гідрометеорологічний центр, центр Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Україні, науково-дослідні інститути НААН України, академії, університети, інститути.

   На конференції обговорено проблеми кліматичної політики України. У ході дискусій визначено пріоритети стосовно запобігання зміні клімату й адаптації до зміни клімату в сільському та  лісовому господарстві до 2030 р., особливості селекції насінництва озимих зернових і овочевих культур за різних кліматичних змін тощо. В обговоренні взяли участь представники Посольства Королівства Нідерланди в Україні, а також Ізраїлю, Польщі, США а також Франції. Розглянуто питання щодо участі в міжнародних наукових проектах, необхідності наукових досліджень із питань зміни клімату.

   


    

Авторизація