Опубліковано: 2-04-2018, 10:40 / Переглядів: 251 / Новини / Культурно-масова діяльність


На базі ХНАУ ім. В.В. Докучаєва пройшло відкриття IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської та іспанської мов

На базі ХНАУ ім. В.В. Докучаєва пройшло відкриття

IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської та іспанської мов

   25 березня 2018 р. в актовій залі ХНАУ ім. В.В. Докучаєва відбулось урочисте дійство – відкриття IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської та іспанської мов. Наш університет приймав понад 200 учнів8-11 класів – кращих знавців іноземних мов із 24 регіонів України, а також 60 членів журі. Організатором олімпіади є Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» під керівництвом ректора Покроєвої Любові Денисівни.

   Відкрила захід вітальною промовою директор Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Карпова Лариса Георгіївна. Також до учнів звернулися головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Коваленко Оксана Ярославівна та голови журі з олімпіад.

   Усіх учасників олімпіади привітали чудові аматорські колективи комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», серед яких багато лауреатів регіональних фестивалів художньої самодіяльності.

   Крім того, університет долучився і до проведення дозвілля учнів, організувавши для них екскурсійний день 29 березня. Гості із задоволенням відвідали музеї  історії, ґрунтів, мінералогії та живої природи, за що особлива подяка відповідальним за музеї кафедр та екскурсоводам.

   Під час заходу нашому університету вдалося реалізувати і профорієнтаційну мету: команди кожного регіону отримали інформаційні комплекти з презентацією умов вступу і досягнень ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

 

Проректор з науково-педагогічної та виховної роботи

Станіслав Василішин

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  
Сторінки: 1 2
 

Авторизація