Опубліковано: 6-04-2018, 12:31 / Переглядів: 164 / Новини / Конференції


ЯКІСНА ЗВІТНІСТЬ – ЗАПОРУКА УСПІХУ

ЯКІСНА ЗВІТНІСТЬ – ЗАПОРУКА УСПІХУ

 

   Третього квітня 2018 р. представники кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ХНАУ ім. В.В. Докучаєва – завідувач кафедри професор
М.Ф. Огійчук, доценти І.В. Горковенко, К.О. Утенкова, О.В. Ковальова та здобувач Ю.С. Нежид – узяли участь у тематичному регіональному форумі, організованому Федерацією професійних бухгалтерів і аудиторів України, на тему «На шляху до якісної звітності за Міжнародними стандартами фінансової звітності».

   На форумі були присутні представники Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Міністерства фінансів України, Спілки аудиторів України. Також захід відвідала офіційний представник міжнародної професійної організаціії «Інститут привілейованих управлінських бухгалтерів СІМА» (Великобританія) в Україні
   Наталія Вовчук. Цікаві виступи доповідачів, жвава дискусія дали змогу отримати актуальну інформацію про Міжнародні стандарти фінансової звітності та оновлені закони України у сфері бухгалтерського обліку і аудиту від регуляторів, методологів і, найголовніше, практиків, які вже застосовуть МСФЗ у своїх компаніях.

   Атмосфера, що панувала в конференц-залі, і професійне спілкування залишили позитивне враження від зустрічі та надали цінну інформацію, яку варто використовувати в навчальному процесі під час підготовки здобувачів за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування». За результатами форуму кожен з учасників отримав свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Висловлюємо подяку організаторам форуму за пізнавальний, сповнений практичних порад захід і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Кафедра бухгалтерського обліку і аудиту

   


    

Авторизація