Опубліковано: 20-04-2018, 06:55 / Переглядів: 212 / Новини / Конференції


Семінар Консорціуму DOBRE з питань підвищення спроможності системи освіти сфери публічного адміністрування

Семінар Консорціуму DOBRE з питань підвищення спроможності системи освіти  сфери публічного адміністрування

   11–13 квітня 2018 р. для підтримки освіти та удосконалення фахівців сфери публічного адміністрування в Україні, особливо в новоутворених об’єднаних громадах, на базі Харківського регіонального інституту Національної академії управління при Президенту України був проведений навчальний семінар в рамках проекту "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE). На даний захід були запрошені 20 представників провідних університетів Харкова, які виявили бажання співпрацювати у галузі підготовки фахівців для сфери управління.

   Ректор Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва надав згоду на вступ до Консорціуму для поліпшення спроможності освіти сфери публічного адміністрування. Наш університет на навчальному семінарі представляли: декан факультету менеджменту і економіки   доцент Філімонов Ю.Л., доценти кафедри управління земельними ресурсами та кадастру Домбровська О.А. і Тишковець В.В.

 

   Семінар проводив директор Малопольської школи публічного адміністрування Краківського економічного університету (Польща) д–р Кшиштоф Глуц разом з координатором проекту д–ром Р. Жебчуком.

 

   Проект DOBRE функціонує в 7 областях України, зокрема в Харківській, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Кіровоградській, Тернопільській, Івано-Франківській, на основі ідеї модернізації системи освіти  сфери публічного адміністрування за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

   Програма семінару була присвячена поширенню знань про реформу децентралізації в Україні, розгляду сфери публічного адміністрування, реформ публічного сектора, моделей освіти з публічного адміністрування, розвитку та акредитації програм з публічного адміністрування бакалаврського, магістерського та післядипломного рівнів. 

    За результатами навчального семінару планується формування Консорціуму українських вищих навчальних закладів, який працюватиме над формуванням освітніх стандартів для підготовки фахівців сфери державного управління і місцевого самоврядування України.

 

доцент кафедри управління земельними ресурсами

та кадастру Домбровська О.А.


    

Авторизація