Опубліковано: 20-04-2018, 10:51 / Переглядів: 220 / Новини / Конференції


17 - 18 КВІТНЯ 2018 Р. НА БАЗІ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ СЕМЕНА КУЗНЕЦЯ ВІДБУВСЯ ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ «ФІНАНСИ І КРЕДИТ»

   17 - 18 квітня 2018 р. на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Фінанси і кредит» (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування). Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва гідно представили здобувачі факультету обліку і фінансів Гриценко Євгенія та Живолуп Олена.

   Відкриваючи урочисте засідання проректор з науково-педагогічної роботи ХНЕУ, кандидат економічних наук, професор Афанасьєв Микола Васильовичпривітав від усього колективу викладачів, студентів і шановних гостей та побажав учасникам олімпіади подальших успіхів і досягнень.

   Висловлюємо щиру подяку організаторам ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінанси і кредит» за незабутні враження й отриманий досвід.

 

Старший викладач кафедри фінансів,

кандидат економічних наук Скоромна О.Ю.


    

Авторизація