Опубліковано: 20-04-2018, 10:56 / Переглядів: 176 / Новини / Наукова діяльність


СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ДНЯ ДОВКІЛЛЯ

СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ДНЯ ДОВКІЛЛЯ

   17 квітня 2018 р. на базі дендрологічного парку Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за ініціативою ради студентського самоврядування гуртожитку № 6 відбувся захід із благоустрою центрального входу в парк, присвячений Дню довкілля. Цей день відзначають в Україні щорічно в третю суботу квітня з 1998 р. згідно з Указом Президента України “Про День довкілля” № 855/98. Свято започатковано, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху завдяки заснуванню UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічної програми ООН, яка нині є основним організатором та ідеологом Дня довкілля. 

   На чолі з в.о. голови РСС Ющик Вітою група студентів-волонтерів прибрала головну клумбу парку, видалила листя і сміття, виконала обрізування кущів і впорядкування території. Звичайно, цього недостатньо для того, щоб навести порядок у парку, але своїм прикладом факультет лісового господарства мотивує і запрошує всіх студентів і мешканців містечка приєднатися до прибирання території парку.

   Адміністрація дендрологічного парку висловлює подяку небайдужим активістам за вагомий внесок у благоустрій та санітарне очищення території парку.

 

Директор дендропарку І.В. Круглова    

Авторизація