Опубліковано: 24-04-2018, 07:10 / Переглядів: 267 / Новини / Конференції


ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 193 «ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ»

ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 193 «ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ»

18–20 квітня на базі Одеського державного аграрного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», у якому взяла участь команда Харківського національного аграрного університету імені. В.В. Докучаєва у складі Полещук Любові, Будянського Владислава та Борисенка Віктора. На олімпіаді були представлені 20 команд із різних куточків України.

У перший день після урочистого відкриття олімпіади студенти проходили комплексну теоретичну перевірку знань з дисциплін «Земельне право», «Земельний кадастр», «Оцінка земель» та «Землевпорядне проектування».

На другий день були призначені випробування: у першій половині дня тривала перевірка практичних навичок студентів із вищезазначених дисциплін, а у другій – випробування з геодезії. По домівках студенти розійшлися вже пізно увечері, коли на дворі почало сутеніти. Усі були дуже стомлені і виснажені, але кожен хотів якнайшвидше дізнатися результати змагань.

І ось настав той останній, вирішальний день – 20 квітня, коли журі мало оголосити результати. Голова журі оголошував переможців, і всі, затамувавши подих, вслухалися у прізвища, маючи надію почути себе. Після запеклої боротьби наша команда виборола почесне третє місце в командному заліку, за що була нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Також приємною несподіванкою було нагородження нашої команди Грамотою за швидкість геодезичних вимірювань під час виконання польової роботи.

Після завершення олімпіади до відправлення поїзда було трохи часу, який ми використали для огляду визначних місць Одеси.

Щиро вітаємо наших учасників олімпіади і бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Загній Д.М. доцент кафедри управління земельними ресурсами та кадастру

    

Авторизація