Опубліковано: 26-04-2018, 10:22 / Переглядів: 216 / Новини / Виховна діяльність


ДРУЖБА НАРОДІВ У ГУРТОЖИТКУ №1

ДРУЖБА НАРОДІВ У ГУРТОЖИТКУ №1

 

Однодумність створює дружбу

Демокріт

   19 квітня 2018 р. у гуртожитку № 1 пройшов традиційний тематичний вечір «День моєї країни», присвячений прекрасній країні Африки – Республіці Кот-д’Івуар, що підготували здобувачі 2 курсу агрономічного факультету Луганського національного аграрного університету Такі Коссіа Ожені та Вагне Куадіо Сімеон.

   Здобувачі факультету обліку і фінансів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва та агрономічного факультету ЛНАУ отримали можливість без перекладачів і посередників поспілкуватися на найрізноманітніші теми, які цікавили молодих людей. Будь-які забобони один про одного зникають шляхом прямого, відкритого і чесного діалогу. Протягом всього вечора всі учасники які на початку хвилювалися, але потім спілкування було все більш і більш захоплюючим. Молоді люди дізнавалися все нові і нові подробиці про далеку країну, її культуру, традиції, національну кухню, про Такі та Сімеона, які підготували віртуальну подорож по рідній країні.

   На вечорі панувала тепла доброзичлива атмосфера, яка, безсумнівно, посприяє зміцненню дружби і взаєморозуміння в багатонаціональному студентському колективі гуртожитка. Зустріч завершилася чаюванням та куштуванням традиційної кухні Республіки Кот-д’Івуар.

   А основна ідея цього заходу проста і зрозуміла кожному – на якій би ми не говорили мові, до якої б національності не належали, ми завжди повинні триматися разом.

Заступник декана з виховної роботи в гуртожитку №1

факультету обліку і фінансів

Ірина Рагуліна

В.о. голови студентського самоврядування гуртожитку №1

Анастасія Зінченко

    

Авторизація