Опубліковано: 27-04-2018, 07:38 / Переглядів: 178 / Новини / Наукова діяльність


Участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»

Участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади

за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища

та збалансоване природокористування»

 

   Протягом 18–20 квітня 2018 р. в Одеському державному екологічному університеті зібралися студенти-екологи, щоб позмагатися за першість у Всеукраїнській олімпіаді за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансованого природокористування» (спеціальність «Екологія», галузь знань 10 «Природничі науки»).

   В олімпіаді взяли участь більше 100 студентів із понад 40 провідних вищих навчальних закладів України, які ведуть підготовку екологів.

Харківський національний аграрний університет ім. В. В. Докучаєва вперше був учасником цієї олімпіади. Наш університет представила команда з трьох здобувачів ОС «бакалавр» ІV курсу 1 групи спеціальності 101 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» (Махінько Марина, Крайнюк Вікторія та Водченко Дарія) і доцента кафедри екології та біотехнології (Л. В. Головань).

    Переможців визначали за сумою балів, які вони набрали в результаті чотирьох етапів конкурсу, вирішуючи тестові завдання різного рівня складності. За ґрунтовні знання всіх студентів було відзначено грамотами.

   Учасники олімпіади були раді новим знайомствам, отримали гарні враження від спілкування та можливість ознайомитися з визнаними пам’ятками міста Одеси.

    

Авторизація