Опубліковано: 3-05-2018, 11:05 / Переглядів: 203 / Новини / Наукова діяльність


Студенти ХНАУ ім. В.В. Докучаєва шукали скарби науки в ХНУВС

Студенти ХНАУ ім. В.В. Докучаєва шукали скарби

науки в ХНУВС

 

   27 квітня в м. Харків відбувся науковий квест у рамках обласної акції «Молодь і закон. Прозорість. Толерантність. Захист».

   У відкритті четвертого квесту «Пошуки скарбів науки» взяв участь заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

«Науковий квест – це вже традиційний захід Ради молодих учених при Харківській обласній державній адміністрації. Цього року його учасниками є команди 20 закладів вищої освіти області. Дякую ХНУВС за гостинність!», – відзначив заступник керівника області.

Після реєстрації команд і урочистої церемонії відкриття команди розділилися на дві групи по 10 команд у кожній. Перша група взялася до виконання завдань квесту, друга – перейшла на навчальну базу № 2, де на неї чекали майстер-класи від фахівців університету та працівників Національної поліції. Узяти участь у майстер-класах та випробувати себе в ролі поліцейського могли не тільки учасники змагань, але й усі охочі.

   У цей день у ХНУВС розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Фонові для злочинності явища: запобігання та протидія». Привітавши учасників наукового заходу, гості відвідали локації квесту, на яких проходили змагання. Вони побували в залі судових засідань, де студенти розв’язували завдання з кримінального процесу та права. У класі ОБСЄ молодь вирішувала завдання, використовуючи сучасні інформаційні технології. На великому плацу університету виконували завдання з пожежної безпеки, у мультимедійному інтерактивному тирі юнаки і дівчата з пістолета стріляли по мішенях – із 25 метрів та в нерухому грудну фігуру з колами.

   Усього в рамках проведення квесту діяли 10 локацій, які передбачали виконання різних завдань, у тому числі і подолання смуги перешкод, надання первинної медичної допомоги, пошук об’єкта за вказаним магнітним азимутом, розслідування злочину, знання англійської мови, історії міста Харків.

   Команда Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва втретє поспіль брала участь у «Пошуках скарбів науки». Цього року нашу команду представили: студентка 1 курсу Юлія Некревич, студенти 3 курсу Ілля Ларін, Костянтин Євтушок, Євген Пустирьов і студент 4 курсу Олександр Павленко, які навчаються на факультеті захисту рослин. Підготовкою команди до квесту керував доцент кафедри зоології та ентомології ім. Б.М. Литвинова Станкевич Сергій Володимирович.

   У підсумку наша команда потрапила до першої десятки, а всі учасники залишилися задоволеними високим рівнем підготовки квесту і цікавими завданнями, які вони виконували протягом всіх запланованих локацій.

 

 


    

Авторизація