Опубліковано: 3-05-2018, 11:12 / Переглядів: 217 / Новини / Конференції


Перемога в ІІ етапі Всеукраїнської студентської оліпіади з дисципліни «Агроекологія»

Перемога в ІІ етапі Всеукраїнської студентської оліпіади з дисципліни «Агроекологія»

 

   24–26 квітня на базі Львівського національного аграрного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Агроекологія», участь у якому взяли понад 40 переможців І туру олімпіади з 14 вищих навчальних закладів України ІІІ и IV рівнів акредитації.

   Відкриття олімпіади відбулось у залі засідань ученої ради університету. З вітальнім словом до учасників звернулися ректор університету, академік НААНУ, професор В. В. Снітинський, декан факультету агротехнологій і екології, доцент В. В. Бальковський та завідувач кафедри екології, доцент П. Р. Хірівській.

   Олімпіада проходила в три етапи: теоретичний тур, практичний тур (комп’ютерне тестування) і творчий конкурс.

  Важливо зазначити, що більшість студентів-учасників олімпіади, показали високий рівень знань та вміння творчо підходіті до вирішення поставленого завдання.

  Наш університет представила команда з трьох здобувачів ОС «бакалавр» ІV курсу 1 групи спеціальності 101 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» (Баленко Юлія, Сухомлин Ірина та Ігнатенко Ганна) і доцента кафедри екології та біотехнології (Л. В. Головань)

   Дипломом І ступеня нагороджено студентку Львівського національного аграрного університету О. В. Зусько.

  Дипломами ІІ ступенів відзначені: студентка національного університету «Львівська політехніка» А. О. Габуда, студентка Уманського національного університету садівництва Є. А. Зеленська і студентка Миколаївського національного аграрного університету А. В. Льовкіна.

  Дипломи ІІІ ступенів отримали: студентка Миколаївського національного аграрного університету К.Ю. Тертична, студентка Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва Г. В. Ігнатенко, студентка Житомирського національного агроекологічного університету Т. В. Пендюр і студентка Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування «Бережанський агротехнічний інститут» Х. В. Пересада.

   У загальнокомандному заліку команда Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва посіла ІІІ місце.

   Учасники олімпіади показали належний рівень знань і за рішенням журі були нагороджені грамотами в різніх номінаціях.

  Усі студенти отримали сертифікати і пам’ятне фото на згадку, а викладачі – подяки за високий рівень підготовки студентів і розвиток міжуніверситетської співпраці.

  Під час перебування у Львівському НАУ учасники олімпіади і викладачі відвідали музей історії Львівського НАУ, а також здійснили екскурсію замками Львівщини. Для студентів також організували екскурсію до Львова.    

Авторизація